Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aktus(értsd ahol a pasi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktus(értsd ahol a pasi a farkával dugja meg a csaj punciját) nélkül lehet lehet jó valakinek a szexuális élete?

Figyelt kérdés
Kezét, száját ... használva tudja csak a párját a csúcsra juttatni az elsődleges nemi szerve használata nélkül.

2020. dec. 24. 14:32
A kérdező szavazást indított:
Férfi vagyok, ha nem dughatnám meg a farkammal akkor se ha amúgy a csúcsra tudna juttatni, nem lennék vele.
Férfi vagyok, ha a csúcsra tudna juttatni a puncija nélkül is akkor szívesen lennék vele.
Nő vagyok, ha nem tudna megdugni akkor nem érdekelne, hogy amúgy a csúcsra tudna juttatni, nem lennék vele.
Nő vagyok, ha a csúcsra tudna juttatni a farka nélkül is akkor szívesen lennék vele.
Karalábé
30 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
62%

Elméletileg lehet. De ahhoz kellően intelligenseknek és nyitottaknak kell lenniük a résztvevőknek. Laza viszonyban el tudom képzelni, hogy nem hatolok be, és rettenetesen jó/kielégítő az élmény MINDKETTŐNKNEK. Erre volt is példa.


Szívesen benne lennék ilyenben (is) egy lánnyal.

2020. dec. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Minden álmom egy ilyen lánnyal járni.
2020. dec. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Te vagy az impotens kerdezo ?
2020. dec. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert ez úgy nem teljes. Azért hívják előjátéknak.
2020. dec. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha néha előfordul nem baj.
2020. dec. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha néha van ilyen, az nem baj, kimondott behatolás nélkül is lehet jó egy-egy ilyen alkalom. De gondolom itt nem erről van szó, azért a nők döntő többsége igényli a behatolást is, legalább időnként. De az se mindegy, hogy egy futó kapcsolatról van szó, egy komolyabbról, vagy mondjuk életem szerelméről.
2020. dec. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Sokszor csináljuk így. Mensikor bedugja de máskor amúgy is ritkán találkozunk és csak orálra van idő
2020. dec. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi évek óta így szexelünk. A barátnőm nem szedhet semmit és meg a gumit nem szeretem.

Szinte csak petting és orál van, és mindkettőnknek tökéletes így.

2020. dec. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
83%
15:45-ös, azért ez durva. Nem tudnám ezt évekig fenntartani. Hiányozna a behatolás. (Az első voltam)
2020. dec. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
15 évig szinte kizárólag így voltam egy nővel. Csak úgy tudott elmenni, ha nyaltam a csiklóját, és utána úgy szopott, olyan rökéletes technikával, hogy nem is vágytam behatolásra.
2020. dec. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!