Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg ennyire nehéz várandós...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire nehéz várandós szexpartnert találni? Ti találtatok? Milyen volt?

Figyelt kérdés

Évek óta keresek a vágyaim kielégítésére egy várandós lányt, vagy párt, aki benne lenne valamiben, de baranyaiként ez nagy szívás. Ha találtam is eddig, azok az ország másik felén laktak, vagy Pesten.

Persze, pestre még felutazok, de mondjuk Miskolc már talán túlzás.

Nektek milyen tapasztalatotok van partnerkeresés terén?

Voltatok már együtt várandós lánnyak? Milyen volt?



2020. dec. 31. 05:25
1 2 3
 11/22 Gabipasika ***** válasza:
Hmmm én nyalni szeretnék terhes nőt, de úgy hogy nem tőlem terhes...
2021. jún. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Én terhes vagyok de biztos nem engedném hozzám nyúljanak ilyenek mint ti.. felelősség nulla...


Vállaljatok gyereket... a terhes nők meg úgy is csak a párjukkal vannak együtt..

2021. jún. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
35%
12 meg szerencse hogy vannak olyan belevalo nok mint a 10 es valaszolo. Ugyhogy nem vagyunk rad szorulva, szia
2021. jún. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
A 10- est meg lehet dugni? :)
2021. jún. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Meg
2021. jún. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
A terhesség 3. harmadában már nem ajánlott a szex. Plusz a hormonváltozás és rosszullétek miatt a nő nem is kívánja a szexet.
2021. jún. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
72%
Mindig izgatott a terhes szex, állandó vágyam volt. babát vállaltunk, de egyszerűen nem tudtam vele mit kezdeni, nem volt kedvem szexelni 1xsem, taszított nagyon a gondolat, hogy ott bent van valaki, aki nem tud elmenekülni sem, ha nem tetszik nekei, szóval állandóan az zavart, hogy a lakó "mit szólna hozzá". Úgyhogy kihagytam, de nem bánom. puszilgattam, beszéltem hozzá sokat, énekeltem neki inkább. Tudom, ez itt, egy ilyen szex kérdés alatt kiábrándító.
2021. jún. 22. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
13-as még szerencse van olyan férfi aki felelősséget mert vállalni a lövöldözéseiért és apaként tud viselkedni nem csak a másnak az ágyúlövése után mer valamit is használni az első 5 centiben. :D
2021. jún. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Hidd el semmi extra nincs benne max.a gondolat,hogy más gyermekét várja. Amúgy piszkosul tágak lesznek és annyira nedvesek,hogy az már zavaró.
2021. júl. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Gabipasika ***** válasza:
Soha nem lehet egy nő annyira nedves, hogy zavaró legyen... Felőlem folyhat is...
2021. júl. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!