Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lefeküdnétek olyan nővel aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdnétek olyan nővel aki nem tetszik?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: hosszú ideje nem volt már szexuális kapcsolatom senkivel. Így alakult, elfoglalt is voltam, nem foglalkoztam az ismerkedéssel stb. A lényeg, hogy kb 2 éve nem szexeltem. Most úgy érzem ideje lenne ismét szexelni.

Viszont kapcsolatot nem szeretnék, így pedig nehezebb ismerkedni.

Szóvak megismerkedtem egy nővel aki szintén csak szexelni akar, egyfajta lazább kapcsolat keretében. Viszont külsőre nem igazán az esetem. Nem mondanám azért, hogy csúnya de mégse az esetem.

Ti ilyen esetben lefeküdnétek vele? Amennyire tudom hasonló dolgokat szeretünk, így a szex valószínű jó lenne vele.


Nehezen tudok dönteni, hogy mi legyen.

Ti mit tennétek?



2020. dec. 31. 12:16
1 2 3
 1/24 fegya ***** válasza:
80%

Simán lefeküdnék!Örülj hogy találtál egy nőt aki csak szexelni akar!

Ritka kincs!

Külömben szem a szerelemről van szó!Én nem hagynám ki!

2020. dec. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
60%
Nem
2020. dec. 31. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
83%
Simán. ha csak szex kapcsolatról van szó akkor miért ne. Én személy szerint simán ágyba vinném ha nem egy bányarém.
2020. dec. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
86%
Egyetértek, szerintem is jó, hogy találtál ilyen nőt. Ha szexuálisan vonzódsz hozzá és neki is elég ennyi, akkor semmi gond.
2020. dec. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
51%
Volt rá példa. A tetszés nekem a komoly kapcsolat feltétele.
2020. dec. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
91%
Fejre nem tetszik, de testre igen, vagy úgy ánblokk egyáltalán nem tetszik?
2020. dec. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
70%
2 éve nem szexeltél? Akkor mindenképp:) Ne élj egészségtelenül! Ebben az az alapszabály, hogy legalább valamelyik része tetsszen. Testben vagy lélekben.
2020. dec. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Valószínű hogy igen. Volt már rá példa.
2020. dec. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
17%
Ok, komolyan kérdezem, ha nem tetszik a nő, hogyan áll fel a cerka? Nekem, ha levetkőzik a nő és nem tetszik a teste, rögtön 6 óra lesz. Velem van a baj?
2020. dec. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
29%

Nem

Nem

Nem

Nem

Nem

Nem

Nem

Nem

Nem

Nem

Nem

Nem

Nem

Nem

2020. dec. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!