Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, csajok, amikor orálozt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, csajok, amikor oráloztok a pasitoknak hogy csináljátok? csak szájjal? Vagy kézzel is rásegítetek? Golyszimasszázs közben vagy valami más? Szájba végig vagy azt ne?

Figyelt kérdés
Jó ha gyorsan elsül, vagy jobb lassan? Vagy változó?

2021. jan. 2. 16:20
A kérdező szavazást indított:
mehet szájba
mehet szájba mélytorok
szájba ne
nem cumizok
22 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Ráérünk, hagy élvezem én is a pillanatot 🙂Inkább szájjal nagyon ritka a kéz is
2021. jan. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Ha ujjazom közben, gyorsan elsül.
2021. jan. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kézzel is segítek, de néha csak szájjal csinálom, közben a heréket is simogatom, de alapból magát, a péniszt markolom. Szájba nem szeretem. Nem kell, hogy túl gyorsan elmenjen, de túl sokáig se tartson, mert akkor olyan, mintha rosszul csinálnék valamit.

Amúgy a barátom szerint profi vagyok orálba, legalábbis neki mindenképp.

2021. jan. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

csak szájjal csinálom, nagyon ritkán segítek rá kézzel

a kezemmel általában a golyóit szoktam masszírtozni, de néha a golyóit is bekapom

szájba élvezhet, csak előtte jelezze vhogyan

2021. jan. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!