Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet titkolni hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet titkolni hogy valakivel másmilyen a kapcsolatod mint amit hisznek rólatok?

Figyelt kérdés
Szóval részben kollégák vagyunk de csak a cégeink alkudoztak, és a tárgyalások után együtt dolgozunk a papírmunkán az irodámban, estig bennmaradtunk, és hát igen, megtörtént és utána még többször is. De muszáj eltitkolni, viszont nekem nem megy...Már alig várom az újabb és újabb találkozókat, sokat beszélgetünk összebújva, nem tudok rá közömbösen nézni.

2021. jan. 2. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz, mert minél jobbban titkolod, annál izgatóbb. Gondolja arra, hogy annál édesebb lesz egymásnak esni. ;)
2021. jan. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te vagy a nő?
2021. jan. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen
2021. jan. 2. 23:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Nős a pasi? Mert ha nem, miért nem jöttök össze rendesen?
2021. jan. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem, nem nős, én szeretném titkolni mert azt mondják rólam a cégnél hogy szexxel győzöm meg a férfiakat a dolgokról, pedig ha ismernék a szexuális életemet tudnák hogy nincs így. Viszont biztos nem lenne jó a jelenlegi helyzetben ha ez kitudódna, valamint nem akarom elveszteni a sok pletyka miatt.
2021. jan. 3. 00:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem másokkal kellene törődni. Ne a munka legyen fontosabb, hanem a szerelem. Már ha szerelmesek vagytok egyáltalán..
2021. jan. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Át tudom érezni a helyzeted, de jelen esetben szerintem az a jó, ha titokban marad. Próbáld reálisan nézni, tudom, nehéz.
2021. jan. 3. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!