Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 23 éves lány vagyok és még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves lány vagyok és még szűz. Szeretnék szexelni de nincs kapcsolatom. Gáz ha kapcsolaton kívűl valakivel vesztem el? Vagy hol, merre keresgéljek erre a célraviszonylag normális partnert?

Figyelt kérdés
2020. júl. 9. 16:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2020. júl. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%
Kicsit kamunak tűnik a kérdés, kaptál már sok privit? 😄
2020. júl. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
15%
Egy tapasztalt kulturált kant szedjél össze a szűztelenítésre - ha az "igazira" vársz, addig bepókhálósodik!
2020. júl. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#2 Nem kamu. :/
2020. júl. 9. 16:38
 5/15 anonim ***** válasza:
29%
Segítsek?
2020. júl. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
12%
Hogy-hogy nem volt még kapcsolatod akivel elvesztetted volna? Kövér vagy, vagy mi az oka szerinted?
2020. júl. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 StevenUp ***** válasza:
19%

És miért nem volt eddig partnered.

Jelenleg egy olyan világot élünk ahol 3 embertipus nem szexel aktívan


1 azok a nők akik nem akarnak

2 azok a nők akik fejben olyan stílusuak amik riasztják az embereket

3 a pasik azon döntő többsége akik fejben túl ostobák vagy esztétikailag nem ütik meg az adott trend elvárásait..


Tételezzük fel hogy tényleg nő vagy.

Tehát az első két állítás közül melyik igaz rád?

2020. júl. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Mert kissé introvertált is vagyok és nem igazán van szerencsém a fiúkkal. Vannak azok a típusú lányok, akik tök hamar megtalálják a párjukat hát én sajnos nem ezek közé tartozom.
2020. júl. 9. 16:53
 9/15 anonim ***** válasza:
84%

Egyáltalán nem gáz szerintem, mármint sokak szerint az lenne, de ők azok, akikkel nem kell foglalkozni. Én 18 éves voltam, amikor egy délelőtt az utcán odajött hozzám egy irtó helyes és csinos férfi, mondta, hogy szeretne elhívni randizni. Persze igent mondtam, mert nagyon bejött. Eleve úgy mentem el a találkozóra, hogyha arra kerül a sor, akkor benne leszek abban, hogy lefeküdjünk. Este beültünk egy étterembe, jót beszélgettünk, mentünk kézen fogva az utcán nevettünk, meg minden, aztán odaértünk hozzá és felhívott magához. Nagyon durva érzés volt, nagyon izgultam, főleg amikor már elkezdett levetkőztetni. Nagyon figyelmes volt egész végig, és a mai napig egy kedves élményként él ez a fejemben. Utána még találkoztunk egyszer, de aztán nem kerestük többet egymást. De sosem bántam meg, hogy vele volt az első, főleg ha belefutok egy képbe róla, akkor még mindig elképedek, hogy mennyire gyönyörű az arca meg a teste. Azóta már mondhatni sok férfival voltam. Kölcsönös szerelmen alapuló kapcsolatom még nem volt, mert vagy egyikünk sem ezt kereste, vagy valamelyikünk nem volt szerelmes, vagy ilyen egyéjszakás kalandról volt szó. Na nem mintha nem vágynék rá, egy meglehetősen mélyérzésű lány vagyok, és most is több, mint egy éve szerelmes vagyok valakibe, akivel ilyen on-and-off kapcsolatban voltunk, és most megint úgy tűnik, hogy vége, de közben meg sosem lehet tudni, mert már sokszor gondoltam ezt. Nade mindegy is... csak azt akartam mondani, hogy nem könnyű kölcsönös, jól működő kapcsolatot kialakítani a mai világban, kell hozzá szerencse is, meg jó önismeret, meg megfelelő közeg. Van egy olyan érzésem, hogy nekem sem lesz egyhamar, viszont a szex tényleg lehet nagyon jó úgyis, hogy nem olyannal vagy, akibe szerelmes vagy (persze nyilván úgy a legjobb), de a szexualitásod felfedezése, és egy csomó nagyon kellemes élmény miatt szerintem abszolút megéri az, hogy kipróbáld. Arra nem igazán tudok tanácsot adni, hogy hogy is ismerj meg valakit, mert nekem ezek mindig természetesen jöttek, még amikor Tinderről találkoztam valakivel az sem úgy volt, hogy "Na most nekem kell valaki azonnal, hanem ha valaki tényleg szimpatikus volt". Volt, hogy buliból mentünk fel a srác lakására, volt sok ilyen eset is, hogy az utcán kérték el a számom, és aztán később találkoztunk, vagy valaki a bővebb baráti körből volt. egyszer olyan is történt, hogy én kértem el egy srácnak a számát, mert nagyon helyesnek láttam, de ő nagyon éretlen volt, már másnap úgy mutatott be a haverjainak, hogy én vagyok a barátnője. De ezt a srácot, akibe most szerelmes vagyok, például az egyetemen ismertem meg. Csak legyél nyitott, és igényes, nagyon klisé, de akkor fog jönni, amikor nem számítasz rá, de komolyan. Velem is így volt mindig.

21/L

2020. júl. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
11%

Írj rám, aztán meg látjuk... 🤔😀

De szerintem tudok rajtad segíteni. 🙄🤭

F

2020. júl. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!