Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexeltem egy roma lánnyal és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltem egy roma lánnyal és beleélveztem, aztán terhes lett és most velem akar lenni folyamatosan zaklat követ stb.. Mondtam hogy fizetem az apaságit stb... De nekem nem kell ő mint nő.. Max szexre.. Szerintetek hogy értessem meg vele?

Figyelt kérdés

2021. jan. 3. 01:09
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
97%

Sok ilyen lány van, aki anya akar lenni és felcsináltatja magát. Ha azt mondta, hogy védekezik, de mégse, akkor feljelentheted nemi erőszakért. Ugyan az, mintha megegyeztek, hogy gumival, de te leveszed és nélküle.


Azért tesztet csináltatnék, mert az ilyen lanynak mindegy, hogy ki az apa, csak legyen gyerek, meg legyen egy balek, aki fizet havonta.

2021. jan. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is DNS teszt! Csak hogy biztos lehess, hogy valóban tiéd a gyerek és nem fogsz feleslegesen fizetni legalább 18 évig!
2021. jan. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
En se fizetnek, amíg nem biztos hogy te vagy az apja. Ne hagyd magad lehúzni.
2021. jan. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Köszi srácok megcsináltatom.
2021. jan. 3. 23:57
 25/26 A kérdező kommentje:
És/csajok
2021. jan. 3. 23:57
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Elég elterjedt módszer így lehúzni férfiakat, nekem kollégával játszotta ezt el egy roma prosti hogy beleélvezett párszor, ő is azt mondta hogy szed fogamzásgátlót, na de amiről a kis liba nem tudott az az hogy kolléga nemzőképtelen... xD szóval az mondta hogy amennyiben a gyerek mégis az övé de ezt csak tesztel fogadja el, vállalja az ezzel járó minden kötelezettsége, de ha nem akkor feljelenti a csajt, na az erre gyorsan mondta hogy jahh akkor mégsem az övé majd valakire ráken. Ugyan ezt eljátszották rokonommal is csak nála az volt a sztori hogy elveteti a nő csak fizesse a költségeket, a hülyéje meg belement és onnantól kezdve szedték rólla lea pénzt hogy ne árulják el a feleségének.

Úgy tűnik ez egy elterjedt módszer

2021. jan. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!