Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Durex ízesített síkosító vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Durex ízesített síkosító vagy inkább masszázs gél?

Figyelt kérdés
Mindkettő használható intim területre, az érdekelne, hogy megéri-e ízesített síkosítót venni, vagy a masszázs géleknek (aloe verás) is jó íze van? Orálhoz használnánk, fel szeretném dobni egy kicsit a szexet ezzel. Véleményekre és tapasztalatokra lennék kíváncsi, kinek mi vált be?

2021. jan. 3. 01:39
 1/2 anonim ***** válasza:

A legtöbb masszázs olajra rá van írva hogy nyálkahártyára ne kerüljön, szóval szerintem azt kerüld.

De hogy válaszolják is ami nekünk bejött az a mentolos cukorka, attól függően hogy milyen erős lesz más és más érzés. Pl amikor párom elszopogatott egy erősebbet és utána jött az orál akkor intenzívebben éreztem mindent.

2021. jan. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 reeka2021 ***** válasza:
Én a nyálat szeretem sikosítónak mert úgy megvan a természetes íz
2021. jan. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!