Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk Lányok! Mi a véleményetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk Lányok! Mi a véleményetek az orális szexről, ha ízesített síkosítót használtok?

Figyelt kérdés
Párommal kiakarom próbálni, hátha jobban fog tőle menni, a finom íz hátha jobban fog esni. Mi a véleményetek róla? 20/L
2017. dec. 8. 13:18
 1/7 anonim ***** válasza:

az eprest eddig szerették a partnereim

F

2017. dec. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem csak a finnyás csajok használják.

Egy Frissen mosott ápolt Natur fallosznak nincs semmilyen íze max az előváladéknak és a spermiumnak lehet íze amit nagyban befolyásol az hogy milyen életet él a Gazdája. Mit iszik? Mit eszik? Dohányzik-e? Füvezik-e? Drogozik-e (tabletta,por,intravénásan)

Szed-e bármilyen gyógyszert betegségre, tartós problémára. Stb.

23N

2017. dec. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Rajta ;-) Egészségedre
2017. dec. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Besenyő Pista Bá ***** válasza:
40%
Ízesített óvszert szeretem 17/F
2017. dec. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rengeteg húst fogyaszt, nem dohányzik, alkoholt nagy ritkán fogyaszt, nem drogozik. Gyógyszert bőrre szed. Nekem mégis valami miatt nem akart eddig ízleni a dolog. Ezért gondoltam, hogy ha finom ízt érzek a számban, nekem is jobb lesz. Nagyon szeretem a párom, és én is akarom neki csinálni, szeretném ha élvezné ő is és én is.
2017. dec. 8. 13:53
 6/7 anonim ***** válasza:

Én sokszor használom,érdemes kipróbálni,ha finnyásabb vagy.

Így simán mehet a szádba is,semmit nem érzel belőle.

2017. dec. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyen ananászt
2017. dec. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!