Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megcsalás után hogyan lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalás után hogyan lehet helyrehozni egy tönkrement szexuális életet?

Figyelt kérdés
Évi 10 alatt van a szex azóta,mondjuk elötte is elég lapos volt az egész.
2021. jan. 3. 08:38
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%

Hát, akkor lehet, érdemes lenne megfontolni a nyitott kapcsolatot. Mindketten keresnétek olyat, akivel jó.

Ha tényleg nem opció a válás.

2021. jan. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
a nyitottról meg hallani sem akar.
2021. jan. 3. 10:16
 23/36 A kérdező kommentje:
ugylátom marad a régiben mert erre megoldás nem létezik,se a szex feljavitására sem más opcióra.
2021. jan. 3. 10:18
 24/36 anonim ***** válasza:
83%
Lehet marhaság az ötletem, de a stabil hármas vagy negyes sex? Egyszer egy pasit vesztek be, egyszer egy nőt. Vagy egy 4es sex, ahol dugtok egymással és közben cseréltek is.
2021. jan. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
ez is szoba jött van is rá hajlama de velem gátlásos az ilyenben,nőt elutasit hapsit pluszban nem.
2021. jan. 3. 10:24
 26/36 A kérdező kommentje:
ja, és az nekem miért jó ha valakivel megdugom hármasban?
2021. jan. 3. 10:31
 27/36 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg felejtős a vàlás, és minden opciót felajánlottàl, és nem èl vele, akkor pedig keresgélj csak te.

3 választás van:válás, szenvedsz, vagy keresel magadnak partnert.

2021. jan. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
5-ös ok nélkül semmit nem csinál az ember és bőséggel lehetnek kiváltó okok. Neked hazugságnak tűnik, de létezhet olyan ok ami kiválthatja. Neked ki sem kell dobnod, ha így gondolkozol, mert tönkre teszed te magad is.
2021. jan. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom mi lehet azaz ok, ami miatt kényszeríted magad a vele való kapcsolatra. Én a magam részéről egyet sem vagyok képes elfogadni. Sem gyerek, sem hitel, sem szánalom nem tartana vissza a szakítástól. Ettől több önbecsüléssel rendelkezem.
2021. jan. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
Igen, egoizmussal😂😂😂😂
2021. jan. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!