Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretnénk kipróbalni sub-domi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnénk kipróbalni sub-domina felállást. Pár kósza gondolattal segitenétek? Tobbi lent.

Figyelt kérdés

Szóval én mint nő lennék a dominánsabb fél. Alapvetően inkább egyenrangú vagy sub szerepkörben erzem jól magam de most azt érzem szivesen nyitnék uj világ felé. Ő is szeretné, persze. Ez csak egy kis szárnypróbálgatás lenne ezért semmi extra durvaságban nem gondolkodunk. Tevékenységet illetően vannak ötletek, aminél viszont tanácstalan vagyok az a beszéd. Már rögtön a megszólítás... úrnő-szolgám... áá nekem nem jön a számra hogy azt mondjam szolgám. Van esetleg ettől eggyel barátságosabb megszólítás de ami még mindig jelzi hogy alávetett? Oké legyek kreatív értem én, de e téren most nem vagyok ezért kérek segitseget. A net is csak ezzel van tele... szolga szolga szolga...

Irjatok meg ti hogyan nevezitek a sub felet, vagy ti sub-ok hogyan szeretitek ha uratok/úrnőtök szólít.


Illetve nem csak a megnevezésben kérem a segitsegeteket hanem a kommunikácioban. Ha szeretnétek írjátok meg azt hogy milyen mondatoktol veszítitek el teljesen a fejeteket, mi az ami nagyon beindít (akár sub akár dom vagy).


(Tudom minden ember más és más elég ha csak megírjátok titeket mi mozgat meg, aztán en majd eldöntöm mi az amit esetleg hasznosítani tudok)


Köszönöm szépen előre is a nem kioktató, normális, segítő szándékú kommenteket.



2021. jan. 3. 11:27
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Az Uram, Úrnőm megszólítás valahogy nekem sem jön a számra egyik oldalom sem, én azt szeretem, ha csak simán, a keresztnevemen hív(om) a partner(t).


19/F/biszex/switch

2021. jan. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

Nem feltétlen kell megnevezned, tehát, hogy "Szolgám, Úrnőm", stb., hanem elég, ha erélyesen, dominánsan szól hozzá: "Gyere ide!", stb.

Nekem már ez is izgató lenne egy nőtől:).

2021. jan. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Nekem a volt tesitanárnőm a kedvenc dominám, ő szokott időnként jól megpálcázni. Bármikor találkozunk, tegeződünk, pedig hogy utáltuk egymást :). De amikor gyógykezelésre megyek hozzá, következetesen Tanárnőnek szólítom, csak ő tegez onnantól, hogy "vetkőzz pucérra!". A verés után is "köszönöm, drága Tanárnő". Megadom a tiszteletet, megbecsülöm. Barátnőt, élettársat, feleséget a büdös életben nem lehet megtanítani arra, ami ösztönből megy Tanárnőnek.
2021. jan. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk igaz én vagyok a domináns és a férfi,de volt már rá példa hogy kipróbáljuk forditva is,de sose jött ki a számon ilyesmi hogy Úrnöm stb..

Annak nevetés lett a vége:D

De pl.amikor már kellöen egymásra voltunk izgulva,párom parancsszerü hangsúllyal ezt azt tudott mondani,pl fejemnél fogva lenyomott térdre és parancsolta hogy nyaljam ki,vagy akár hátrakötözte a kezem és a popsiját nyalatta velem ugy hogy ráguggolt az arcomra,közbe mocskos szavakat mondott,de végig az irányitás az övé volt.

Általában ezt visszafelé az én részemröl szoktuk csinálni,és a mocskos beszéd is jobban megy nekem a durvább dolgokon keresztül,amit természetesen nagyon élvezünk mindketten,de néha én is kivánom hogy ö irányitson és nem akarom hogy mindig alárendelt félként érezze magát.

Ha ezt próbáljátok,próbálj meg mocskos szavakat,és perverz módon elöadni,és nem feltétlen kell ez az Ùrnös stilus ha az nem jön be,ha fel lesztek rendesen izgulva akkor jön az magától is,csak beszéljétek meg hogy ez a szex része és akármi is hangzik el köztetek eközbe,ne legyen belöle sértödés,próbáljátok felszabadultan az egészet.

Sok sikert!

39/F

2021. jan. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat. Majd meglátjuk mi sül ki ebből 😄
2021. jan. 4. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!