Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nincs azzal semmi baj, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs azzal semmi baj, ha valakinek kicsi vagy átlagos farka van. De azzal van, ha nagy?

Figyelt kérdés
Nekem nagyobb van, én szeretem és barátnőm is, de itt néha úgy érzem, hogy ezzel csak utálatot lehet kelteni ezen az oldalon. Ti mit gondoltok?

2021. jan. 3. 17:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Enyem teljesen atlagos (17 cm) viszont inkabb “tul” vastag es volt aki meglepodott rajta vagy ilyenek
2021. jan. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%
Nekem a nagy jobban bejön!
2021. jan. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%

Ha te szereted és a barátnőd is, akkor ne törődj másokkal 🙄 amúgy attól függ mit értesz azalatt hogy nagy.

18 feletti ami elég vastag is, már tud fájni nekem :D szóval óvatosabban kell bánni vele mert nagyon tud feszíteni

2021. jan. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Bennem nem utálatot kelt. Pusztán tudom, hogy nekem nem jön be. Mert fáj.
2021. jan. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%
Miért keltene utálatot? Én sem vágyom 18 felettire, bőven elég a 14-15 cm, de nem utálom azt, aki arra gerjed vagy akinek akkora van.
2021. jan. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
Nekem is nagy, nincs vele semmi probléma
2021. jan. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Szerintem mindegy, mit értek alatta, azt max üzenetben elmondom, a kérdéshez a konkrét méretnek nincs köze :)
2021. jan. 3. 17:55
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
Mert állandóan próbálják sokan bizonygatni, hogy a 11 cm is jó, és a technika, meg blabla a lenyeg, ilyenkor nem jóleső, ha valaki bedobja, ha nagy a farka.
2021. jan. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
79%
Az itteni kisfarkú incelek és kamunők szerint ha nagyobb a péniszed, mint 12cm, akkor a partnered kínkeserves fájdalmak közt halálnak halálával hal.
2021. jan. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

9#


Incel=Valaki, aki nem ért velem egyet?

2021. jan. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!