Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nincs azzal semmi baj, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs azzal semmi baj, ha valakinek kicsi vagy átlagos farka van. De azzal van, ha nagy?

Figyelt kérdés
Nekem nagyobb van, én szeretem és barátnőm is, de itt néha úgy érzem, hogy ezzel csak utálatot lehet kelteni ezen az oldalon. Ti mit gondoltok?

2021. jan. 3. 17:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
79%

Történetesen én jobban élvezem, ha nagyobb a partnerem mérete. Nem, nem a lóméretet, de legyen olyan 18 centis és kicsit vastagabb.

Lehet lepontozni.

Nem kérek privátot.

2021. jan. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :D
2021. jan. 3. 20:38
 13/13 anonim ***** válasza:
48%

nincs egyik mérettel se baj, csak az arcnélküli férfiemberek nagyrésze itt szeret nagyot szólni, felvágni, és nem tudod eldönteni, hogy ténylegesen nagymérettel van e kérdéskör, vagy csak unatkotzó pasikkal/tinikkel...


bár tényleges nagyméretes kérdéseknél azért ki lehet szűrni, ki az aki unatkozik, dicsekszik :D ki az aki értelmes dolog után járna ezzel kapcsolatban...

2021. jan. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!