Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan hogy valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy valaki sosem masztizik? Ki lehet úgy bírni?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel ma beszéltünk erről és mondta hogy ő sosem csinálta mert tesoival egy szobája volt sosem volt egyedül. De kiskorában 1-2x próbálta szülei meglattak és veszekedtek rá hogy azt nem szabad azóta nem csinálta.

Most hétvégén nálam van kettesben voltunk és csináltam neki kézzel de nem hagyta mert neki az nagyon fura érzés mintha csikiznem.

19 éves


2021. jan. 3. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Pedig a maszti teljesen természetes dolog.
2021. jan. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes példája annak, hogy egy idióta szülő hogy tudja telibeszarni a saját gyereke jövőjét...
2021. jan. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lézezik... 23 vagyok, és 4 tesóm volt. Először akkor masztiztam mikor a férjemet megismertam (anno 17 évesen) és ott aludtam és ez volt a téma
2021. jan. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én 3 napot sem bírnék ki...

N

2021. jan. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyébként a szülők, akik az ilyet tiltják, vajon ők sem nyúltak sosem magukhoz (de még egymashoz sem) ?

Lányoknál előfordul, hogy sosem masztiznak. Az én első barátnőm sem masztizott sosem. Már szexelt az exével és velem is, de maszti sosem, persze elélvezni sem tudott.

2021. jan. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akik idiótázzák a szülőt azoknak mondom... Tény, hogy nem kell így eltiltani tőle a gyereket, DE. Szerinted, ha egy család szerény körülmények közt kénytelen élni, talán tanítsák arra a gyereket, hogy masztizzon a testvérei,szülei, bárki előtt? Ez lenne a normális olyan helyzetben? Azért gondolkozzál már ember.
2021. jan. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6# nem előttük csinálta 😂 egyedül volt a szobában és rá nyittak.. Szülei sosem kopognak meg a fürdőszoba ajtón sem ha fürdött akkor is bementek.
2021. jan. 3. 22:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Ismertem 28 éves nőt, aki saját bevallása szerint sosem nyúlt magához mert az nem tudja izgatni valahogy, párja is csak 20 éves kora után lett.
2021. jan. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!