Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tinderesek, ti nem lettetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderesek, ti nem lettetek függői az appnak?

Figyelt kérdés
Nagyon idegesítő, de úgy érzem én igen, pedig semmi sikerélményem nincs. Annyi, hogy itthon vagyok, és élőben nem tudok ismerkedni, meg amúgysem ment. Kipróbáltam egy éve, és azóta folyamat használom. Mindig letörlöm, aztán újra leszedem. Meg mindig nézegetem vannak-e új lájkok, meg lesegetem a nőket. Idegesítem már saját magamat is vele.

2021. jan. 3. 23:34
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

Nem, anno a loveponthu volt a kedvencem, állandóan fent voltam , vártam, hogy dumálhassak csajokkal, ekkor 14 voltam azaz 7 éve, nagyjából emlékeztem rá kik vannak fenn mindig, kikkel írtam, nagyon benne maradt a fejembe. Aztán most 7 év után pár hete voltam megint fent, csak rendszer üzenet jött, meg még mindig ugyan azok az arcok, igaz nekem sem lett azóta senkim, de legalább nem vagyok fent 7 éve naponta.. ez csak egy ilyen érdekesség, senkit nem érdekelt tudom.


Valahogy gyere le erről mert meg fogod magad alázni, olyan dolgokat fogsz írni vagy tenni neten amit meg fogsz bánni..

2021. jan. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a gyakori kérdések oldalal vagyok ugyan így. :D :(
2021. jan. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem vagyok függő, néha én is letörlöm és akkor se azért töltöm le újra, mert muszáj, hanem csak mert unatkozom vagy ilyesmi.
2021. jan. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!