Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, csajok, ti milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, csajok, ti milyen gyakran szoktátok kívánni a szexet? Ha kapcsolatban vagytok jobban kívánjátok, vagy ha alkalmiztok akkor is hasonló az étvágy? Mi nektek a normálisnak mondható gyakoriság?

Figyelt kérdés
Inkább reggel, vagy este kívánjátok?

2021. jan. 4. 13:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen változó... ha szeretsz valakit és kapcsolatban vagy vele akkor jobban kívánod. Normális gyakoriság = amennyi jólesik, nincs szabványa.
2021. jan. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Valtozik de szinte minden nap, inkább este, kapcsolatban sokkal jobban
2021. jan. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A mostani párkapcsolatom az, ahol igazán felcsigáz a partnerem, viszont pont emiatt számomra kevés a szex. Nekem lenne kedvem napi 1-2 alkalomhoz,neki istentudja mennyihez, mert bizalmi gondjaink vannak
2021. jan. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolatban 2-3 naponta volt szex (egyutt is éltünk.) 1-2 naponta kívántam volna, de sok minden nem ugy alakult, hogy ez megoldhato legyen.
2021. jan. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Párkapcsolatban, ha együtt is élünk, sokkal több az inger, talán emiatt is kívánom többször. Napi 1-2 alkalom ideális, bár volt több is.

Kapcsolaton kívül is jó lenne kb. ennyi, mert amúgy kívánom, de nem mindig jön össze.

2021. jan. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%

Párkapcsolatról tudok csak nyilatkozni.

Első 2 évben, ha tehettük, minden nap. Most 8 év után heti 1, nagyon max 3.


23/L

2021. jan. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#6

te elmebeteg kamus, 23 évesen 8 éves kapcsolat? minek jössz ide rontani a levegőt? nem vicces, nem érdekes, nem hasznos amit írtál,

2021. jan. 6. 12:56
 8/12 anonim ***** válasza:
89%

LoL.


Gratulálok ehhez a megnyilvánuláshoz, most aztán minősítetted magad teljesen. :D

Annyira hihetetlen számodra, hogy valaki 15 évesen talál egy olyan embert, aki mellett jól érzi magát, szereti, és nem vágyik másra? Mert akkor nagyon szűklátókörű, érzelmiszegény ember lehetsz. Sajnálom.

Én kérek elnézést, hogy válaszoltam a kérdésre.. :D


Elmebeteg meg inkább te vagy, hogy így reagálsz egy ártatlan, segítőszándékú kommentre. xd:D

2021. jan. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Valójában mi a valószínűbb?

1 - Hogy valaki 15 évesen összejön valakivel és napi színtű nemi életet élnek majd továbbo 8 éve párkapcsolatuk van, ?

2 - vagy pedig hogy az itt kommentelők nagy része kamuzik és marhaságokat posztol? utóbbiról tudjuk hogy igaz, és a 23L feliratok mögött valójában gyakran hapsik ülnek,

A megnyilvánulásod meg téged is minősít te kis hisztis,

2021. jan. 6. 15:59
 10/12 anonim ***** válasza:
73%

Nekem is 15 évesen volt az első kapcsolatom ami 4 évig tartott,ott ugye suli miatt csak hétvégén voltunk együtt de sokszor kívántuk egymást szakításig.Most is kapcsolatban vagyok,de nem kívánom annyira mint a kapcsolatunk elején. Gondolok rá,de nincs libidóm.Átlagosan havi 2-szer vagyunk együtt úgy,mert nem lakunk együtt.

23L

2021. jan. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!