Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Alkalmi kapcsolatokat kereső...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alkalmi kapcsolatokat kereső és párkapcsolatban élőktől kérdezném: milyen a gyakorisága, hogy az aktív idősebb, mint a passzív vagy fordítva?

Figyelt kérdés
Milyen tapasztalataitok vannak? Mit gondoltok, meghatározó a kor? Ti nálatok hogy van/szokott lenni? Ha tudtok kort és aktív/passzív személyről van szó, írjatok!

2017. márc. 1. 00:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem általában a nálam idősebbek jönnek be, így eseteben mindig ez jellemző, bár volt kivétel :D


20F p

2017. márc. 1. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Én 16 éves vagyok passzív. A pasim 52 éves ő meg aktív. Bár nekem apa komlexusom van. A kor nem meghatározó..
2017. márc. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy kis offolás a témától:

Előző válaszoló, te hogy szedtél fel 2 perc alatt egy pasit? https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__homoszexualitas_..


Csak mert itt, mintha azt írnád, hogy nincs neked, mire rá itt már elég erősen a korával mutatkozol...



Amúgy nekem határozottan az idősebb pasik jönnek be, és úgy tapasztalom, hogy az általános felállás (fiatalabb korban) az idősebb aktív, fiatalabb passzív. Ám ez korral lényegtelenné is válhat. (17fp)

2017. márc. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

A fiatalabb korosztályban ahogy tapasztalom, gyakoribb, hogy az idősebb aktív, a fiatalabb passzív, azonban a kor előrehaladtával, tapasztalatok gyűjtésével a szerepek könnyen elmosódhatnak; ilyen módon azt gondolom, nincs értelme az idősebb korosztályban erről a kérdésről beszélni.

16/passzív

2017. márc. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Valóban az esetleg jól látható, szembetűnő többségében az aktív az idősebb, a passzív a fiatalabb.

Nálam olyan 16-27 az, ahol partnert keresek, de többnyire irántam is a fiatalabbak érdeklődnek és én is előbb lennék ugyanazzal a 20 évessel, mint 26 évessel.


Mostanában egy 20 éves sráccal járunk össze heti párszor, akit én vezettem be

23/F, aktív

2017. márc. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!