Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy nőt meg akarnak erőszak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőt meg akarnak erőszakolni , akkor a női áldozat részéről , mi a helyes reakció ?

Figyelt kérdés
Például egy nő , egyedül megy haza este az el néptelenedett parkon keresztül , majd 3-4 fős , fiatal férfi társaság cukkolni , be szólogatni kezd , majd elállják az útját és közlik a tényt , hogy ők bizony , szexelni akarnak , de azonnal ! Ez esetben mit tud tenni egy szerencsétlen nő egyedül az adott helyzetben ? Szerencsésebb ha kevésbé ellenkezik és inkább hagyja magát , hátha komolyabb , fizikai sérülések nélkül , haza juthat , vagy ha elkezd kiabálni , ellenkezni ,de akkor lehet , hogy csúnyán bántalmazzák ?!

2021. jan. 4. 17:56
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
93%

Kiabál,rendőrt hív azonnal,paprikasprayt használni-nálam mindig van-

Vannak kimondottan hívható számok, hogy biztonságosan hazaérj. Ha más nem működik akkor a tökön rúgás és a szemet bántani.

2021. jan. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
54%
Elszalad, de megjegyzi a pofájukat. Aztán a bátyja/unokatesói kitapossák a belét annak a 3 jómadárnak.
2021. jan. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
86%
Paprika spray-t, sokkolót, gázlőfegyvert hord magánál és használja őket.
2021. jan. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
55%
Nyugodt szívvel ajánlok neki valamilyen önvédelmi küzdősportot. Szinte nincs is jobb egy villámgyors tökön rúgásnál.
2021. jan. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
75%
Kiabálni hogy tűz van, arra mindenki az utcára rohan.
2021. jan. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Nos igen , ez mind szépen s jól hangzik és biztos vagyok benne , hogy adott esetben , nagyon hasznos is , de még bele gondolni is rossz , hogy pl: 3 - erős férfi ellen , egyedül egy nő ! Ha én kerülnék hasonló helyzetbe , szerintem én annyira félnék , hogy egyszerűen le blokkolnék ! Nem egy ilyen esetről számoltak be már hírek s tv - híradók , amik ráadásul , brutális gyilkossággal végződtek a megerőszakoláson túl ! Ráadásul volt , mikor a női áldozatot , otthon 2 - kisgyermek és a férje várta volna haza ! Nem tudom , ha viszont az áldozatok , hagyták volna magukat , vajon hazatérhettek - e volna még a szeretteikhez ?!
2021. jan. 4. 18:23
 7/25 anonim ***** válasza:
95%
6: Nem. Aki meg akar ölni, annak tökmindegy, hogy hagyod e magad, ölni fog. ROHANNI kell amint csak lehet. NEM szégen a futás.
2021. jan. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
65%
Tökönrúgod, hogy pisilni se tudjon, nemhogy szexelni. Persze ha egész társaság mászik rád, az baj.
2021. jan. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy amíg egyet tökön rúg, addig a többiek elkapják. Ugyanez amíg előveszi a paprika sprayt. Mondjuk a szituáció is szar, mert én például direkt figyelek sötétben elhagyatott helyen, szóval ha látok egy 3-4 fős férfi társaságot, és nem tűnnek túl barátságosnak, akkor nem megyek feléjük, főleg egy nagy parkban basszus. De feltételezzük, hogy megtörténik, amit a kérdező leírt. Ha a hátam mögött nem áll senki, akkor megfordulás és futás, közben telefon gyors elő zsebből, és már mehet is a segélyhívás. Aztán ha nem lusták utánam futni, mert annyira kanosak, akkor valszeg utolérnek, mert elég szar futó vagyok, de a rendőrség talán csak felveszi addigra. Szóval ez egy opció. De ha sikerült úgy bekeríteniük, hogy nincs hova futnom, a telefont csak kivennék a kezemből, ott tényleg nem tudok jobbat, mint azt tenni, amit akarnak, nehogy komolyabb bajom essen. 3-4 férfi ellen egy nő az önvédelemmel nem fog sokra menni, kivéve ha nem valami rendes küzdőharcot tanult. A szerencse segíthet még megszökni. Vagy hogy valaki épp arra jár.
2021. jan. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
92%

Azt mondja a fiúknak, hogy nadrágot le. A lány pedig felhúzza a szoknyát.

Felhúzott szoknyában jóval gyorsabban lehet futni mint letolt nadrággal.


Viccet félretéve:

1. Ne menjen egyedül a sötétben egy elnéptelenedett parkban.

2. Ha muszáj mégis arra menni akkor legyen nála paprikaspray vagy valami hasonló. És csak szemre menni.

3. Egy masszív tökönrúgás is hatásos.

2021. jan. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!