Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a főnökömnek merevedése...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a főnökömnek merevedése lett, miközben velem táncolt, az ugye nem azt jelenti, hogy konkrétan hozzám vonzódik, hanem ez egy ilyen automatikus reakció a férfiak részéről ugye?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék ebbe bele gondolni semmit, remélem nem vette észre, hogy én megláttam, hogy felállt neki. Eléggé zavarban volt... Az nagyon kínos lenne, ha ez bármilyen körülmények között szóba kerülne, mivel ő nős ember.
2020. aug. 12. 01:25
1 2
 1/12 anonim válasza:
94%
Valószínűleg izgatod, csak próbálja visszatartani.
2020. aug. 12. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon valószínű te váltottad ki nála s tetszel neki.
2020. aug. 12. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Te váltottad ki, de lehet, hogy egy hete "töltődik", ezért érzékenyebb.

Semmi gond nincs ezzel, ha nem lesz folytatása.

2020. aug. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom valószínűnek, hogy bármelyik nőre felállt volna neki. Hozzád vonzódik.
2020. aug. 12. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
50%
Túl sok volt a baràtok közt...
2020. aug. 12. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
Ez egy automatikus reakció,minden fèrfi ilyen ha pl meglát egy kakasos nyalókát rögtön merevedése lessz,neked semmi közöd hozzá,nem te váltottad ki belőle..
2020. aug. 12. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, automatikus reakció, de csak olyan nőkre akit szépnek tartunk, akihez vonzódunk.
2020. aug. 12. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, akire feláll azt kívánjuk.
2020. aug. 12. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Húha szegény :D Igen, ez nálunk természetes reakció, de táncolásnál az esetek 95%ban vissza tudjuk tartani. Emlékszem ballagáson nekem is pont így felállt mikor az egyik bombázó osztálytársammal táncoltam, bár ott elismerésnek vette ő is. Ha van valami kérésed a munkahelyen, most kell lépni :))
2020. aug. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen automatikus reakció ha egy nő szexuálisan izgat bennünket.

Attól hogy felesége van te nem leszel se rondább se kevésbé vonzó!

2020. aug. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!