Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az egyik titkárnővel szexeltem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik titkárnővel szexeltem?

Figyelt kérdés
Egy cégnél dolgozom, ahol van egy 52 éves korú szexi milf titkárnő. Egyedül él, és ahogy hallom nagyon szereti a bré-t, illetve a fiatalokat kedveli. Én 25 éves srác vagyok, és volt egy álmom, ahol vele szexeltem. Arra gondoltam, h mondom neki, azt h vele álmodtam, de erre ő tuti megkérdezi, h miről szólt. Én meg nem akarom ilyen nyíltan kimondani neki, h szexeltünk. Sztetek van rá vmi jó kis félrevezetős, de még is célozgatós válasz rá? A valóságban is megfektetném, de annyira nem akarok neki rontani, mert csak egy helyen dolgozunk, és nem akarok cinket, ezért szeretnék vmi frappáns választ adni rá, de semmi sem jut eszembe. Vki vmi?:)

2021. jan. 4. 18:28
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Tudom, de ettől te nem lettél nagyobb nálam. Gondolom a 30 éveddel sokkal többnek tartod magad egy 25 évesnél. Hát a válaszod alapján elmondhatom, h egy fenhéjázós egyetemista szintjén van, aki nem tudja mit kezdjen az életével, ezért neten okoskodik. Gondolom annyi barátod sincs, mint amit az egy kezeden megtudsz számolni :'D
2021. jan. 4. 19:42
 12/19 anonim ***** válasza:

Kúrás helyett sosem írok a GyK-ra. Max előtte, vagy utána.

Határozottan szórakoztat. Éa nem azért, mert viccesnek szánt blődségeket izzadnék ki magamból, hanem megpróbálok jó tanácsot adni.

Csakhogy ez a kérdés nekem messziről szaglik: kamu...

2021. jan. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Hát ja, elég kamu gyanús
2021. jan. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Itt már mindenki minden kérdésre azt irja, h kamu. Bár nem értem h lehet kamu, amikor csak az elképzelésemet irtam ki, nem pedig behazudtam, h meg is tettem. 200iq
2021. jan. 5. 07:50
 15/19 anonim ***** válasza:
A titkárnő, aki alig várja, hogy elmondd neki (de frappánsul ám!), hogy álmodban spontán magömlésed lett vele, és akinek 25 felett már nem kell pasi, na ez a kamu.
2021. jan. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Meg az is kamu, hogy 50 évesen úgy néz ki, mintha 20 lenne.
2021. jan. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ott ment félre a történeted, amikor azzal indítottál, hogy "megfektetnéd", csak azt nem tudod, hogyan szólítsd meg... Ez egy kamaszfiú álmodozása. Nincs ezzel baj, én is voltam serdülő, fantáziáltam is. Ne hencegj a képzetes szexuális hódításaiddal, ízléstelen. A nőt nem megfektetni kell, hanem meghódítani.
2021. jan. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Mennyi hülye van itt XD
2021. jan. 6. 10:14
 19/19 anonim ***** válasza:
Te vagy az egyik kérdező :)
2021. jan. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!