Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen jelei vannak ha tetszik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelei vannak ha tetszik valaki (lány) egy tanárnak?

Figyelt kérdés

Középiskola vagy egyetem, a diák +18.

Ne jöjjetek légyszi az erkölcsi dumával, tudjuk hogy akarva-akaratlanul előfordul. Csak a kérdésre válaszoljatok ha lehet, légyszi🙏❤


2021. jan. 4. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

"Középiskola vagy egyetem"

Nagyon nem mindegy, mert előbbi helyen nem létesíthet viszont tanár a diákkal, utóbbin viszont nem ritka.

2021. jan. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
viszonyt*
2021. jan. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor legyen a példa végzős gimis. Tudom hogy nem lehet semmi. De miből lehet észrevenni ha külsőre bejön neki valaki.
2021. jan. 4. 22:27
 4/7 anonim ***** válasza:
26%
Megnézi, szemez vele. Vagy csak simán feltűnően jóindulatú vele, esetleg még kivételez is.
2021. jan. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%

Akármelyik oktatási intézményről beszélünk, a tanár a karrierjével játszik.

Az a büdös kis lotyó, amelyik illegeti magát a tanár előtt, és meg akarja dugatni a muffját, elgondolkodhatna azon, hogy sok évnyi tanulás, és munka megy a kukába, ha fény derül a kis kufircra. Te éled tovább az életed, de tancsibácsit soha az életben nem veszik fel semmilyen tanári állásra.

2021. jan. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Kezdelek unni téged kislány. Nem fogtad még fel hogy csak mert néz téged még nem akar megadni?
2021. jan. 5. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát nem hinném hogy csak engem foglalkoztat a téma, ergo más is tehet fel ilyen kérdést.

Ha már választ írsz akkor a kérdésre válaszolj.

2021. jan. 5. 13:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!