Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Domok!Mit tennétek,ha szubotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Domok!Mit tennétek,ha szubotok megharapna?

Figyelt kérdés

Ha egy engedetlen szub például a nyakatokba,vagy a kezetekbe vájná a fogait (nem túl erősen),az főben járó bűn lenne számotokra?Nagyon megtorolnátok,vagy elnézőbbek vagytok ennél?

Szeretitek,ha harcol veletek a szub?



2021. jan. 5. 13:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

Ne harcoljon a sub.

Engedelmesen engedjen mindent ami le van fektetve "szabályként".

Amúgy én cserébe ha ilyet tenne torokra venném. 🤷‍♂️😀

2021. jan. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%
Bár én nem vagyok mélyen benne a BDSM világában. Én úgy vélem, hogy aki sub az attól sub, hogy nem áll ellen hanem engedelmes, pláne nem támad. Az engedetlensége a kiszabott feladat hibás megvalósításában vagy mulasztásában merül ki max.
2021. jan. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Akkor én nagyon rossz szub lennék 🤷‍♀️
2021. jan. 5. 13:59
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem jó dolog játék szempontjából, mert így lehet büntetni, betörni a subot. Ha mindig passzív és csak tűri a dolgot az nem izgalmas.
2021. jan. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A sub élvezheti az alárendlet állapotot, az utasításokat, a büntetést, stb.

Lehet egy sub engedetlen, akinek sok nevelés, jutalom és büntetés kell. Olyan dom kell hozzá, akinek ez kezelhető.

2021. jan. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Példás büntetést kapna
2021. jan. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%

Sosem tennék ilyet, aki igen az nem sub.

20L

2021. jan. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%

Igazi sub sosem támadna így, ha igen az csak valami szerepjátékban lenne. Aki alárendelve érzi jól magát, attól idegen az ilyen erőszakos reakció. Ellenkezést, tétovázást el tudok képzelni, ha nincs még "betörve" pl, ilyenkor mindig egy kemény kötözős seggbebaszásban részesítettem az alanyt. :)

45F

2021. jan. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
En nem tennek ilyet!
2021. jan. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
78%
Azt , mintha a saját kutyám harapna meg... inkább ne tudd meg!
2021. jan. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!