Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok volt hogy az öcsétekröl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt hogy az öcsétekröl fantáziáltatok vagy álmodtatok perverz dolgokat?

Figyelt kérdés
Ha lehet az élet korotokat is írjátok le

2021. jan. 5. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

Egyik kiránduláson közös szobában aludtunk az akkor 16 éves öcsémmel (4 év van köztünk).

Elmentem tusolni, utána fogmosás és a többi, amit lefekvés előtt szoktam csinálni, persze az öcsém nem tudta kivárni, ezért bejött tusolni, nem akartam beengedni, de nem lehetett visszatartani.

Mikor oldalra néztem, egy résnyire lehetett látni a testét, meglepődtem, hogy milyen jónak találom a testét (pedig korábban már láttam a strandon), ami még jobban meglepett, hogy állt neki a pénisze. Aztán találkozott a tekintetünk és zavarba jöttem, gyorsan elpakoltam és kimentem.

Befeküdtem az ágyba és a telómat bújtam, aztán hallottam, hogy jön kifelé, így leoltottam a lámpát és befordultam a falnak. Ő is lefeküdt.

Nem tudtam aludni, csak forgolódtam, nem tudom, mennyi idő telt el, de egyszer csak azt hallottam, hogy tesóm mocorog az ágyban, ami kissé nyikorgott, leesett, hogy épp kiveri.

Semmit sem aludtam az este. Másnap egyikünk sem hozta fel a témát. Én reggelinél többször ránéztem, de ő zavarba se jött, mintha semmi sem történt volna.

Azóta sem jött szóba a dolog.

27L

2021. jan. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bátyám van, láttam már sokszor feszülős boxerben meg párszor pucéran is, és volt h elképzeltem, mekkora v milyen lehet neki állva, mert akkor még nem volt pasim, rajta kívül mást nem láttam még és hát azért a kíváncsiság már bőven megvolt. Egyik alkalommal este az ágyában ültün mindketten, beszélgettünk, szóba került ilyen téma is. Mondta h áll neki, ahogy erről beszélünk. Kértem h mutassa meg. Megmutatta. Végülis olyasmi volt mint amit elképzeltem, csak élőben azért fura volt látni.

Hát ennyi a sztorim. 25L

2021. jan. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szívesen játszanék ilyen szerepjátékot egy lánnyal.
2021. jan. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!