Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek, hogy sokat fantáziáltatok valakiről, annak ellenére, hogy volt párotok?

Figyelt kérdés
Nagyon izgat valaki, iszonyú szexinek találom és izgat, hogy milyen lehet vele... nem tudom hogy kezdeményezzek, vagy hogy kezdeményezzek-e egyáltalán... az eszem tudja hogy nem lenne helyes.

2020. okt. 21. 10:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, időnként előfordul. Sosem lépek ilyenkor semmit - egy-egy magányos órámban jó alaposan kifantáziálom magam, és utána már nem is olyan érdekes az illető.
2020. okt. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%

Igen, most éppen aktuális.

Van párom, néhány nap múlva leszünk egy évesek, és nagyon szeretem. Az utóbbi néhány napban viszont elkezdtem barátkozni egy sráccal a neten (tényleg nincs mögötte több részemről, ő meg tudja hogy foglalt vagyok es tiszteletben tartja), de annyira érdekesek a beszélgetések, meg annyira mindenről tudunk beszélni, hogy amikor feljött a szex mint téma, igen, én is belegondoltam hogy milyen lehet vele, fantáziáltam róla. De erről nem tud senki, mivel csak egy kósza gondolat, ahhoz meg csak jogom van na :D

2020. okt. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen, pont hasonló helyzetben vagyok én is. Párszor összeakadt már a tekintetünk és legutóbb chaten felvetődött a chatszex is... nem mentem bele, de nagyon izgatott a dolog utána...
2020. okt. 21. 10:43
 4/14 anonim ***** válasza:
Volt.
2020. okt. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz - csak előtte legyél olyan korrekt hogy lezárod a mostani kapcsolatod. A fantázia szabad a félrelépés nem. Időnként még a legjobb kapcsolatban is előfordul hogy támadnak "gondolatok" (emberek vagyunk), ha viszont túl erős a vágy és a párod iránti szeretet, érzések nem nyomják el akkor ott magával a kapcsolattal van a gond, szóval amúgy is érdemes lezárni mert egyébként is szakítás lenne a vége.
2020. okt. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
2-es, ez szerintem elég gáz. Sajnálom a párodat...
2020. okt. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, igen. A férfiak és a nők is szoktak fantáziálni, de ez mindaddig oké, amíg max fantázia marad és nem csalod meg a párodat. Meg persze az se mindegy, hogy egyszer-kétszer eszedbe jut, hogy milyen lenne a másikkal, vagy mindig ez jár a fejedben.
2020. okt. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#6 már miért lenne gáz, ha 1-2 alkalommal eszembe jutott hogy milyen lehet vele a szex? Nem szexchateltünk, nem csalnám meg a párom, soha nem kezdeményeznék. Ha pedig esetleg mégis úgy alakulna, van annyi gerincem hogy először lezárom a meglévő kapcsolatom, mert normális vagyok.

Én nem látom a problémát.

#2 voltam

2020. okt. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#2 egyetértek veled.
2020. okt. 21. 14:56
 10/14 anonim ***** válasza:

8, ha nem látod mi ebben a probléma, akkor azon sajnos nem tudok segíteni. Valahogy nekem nem férne bele,ha a párom barátkozna egy fiúval, aki iránt szexuális vágyat is érez és fantáziálgat róla. Megmondanám, hogy ha nem vagyok elég jó egymagam, akkor tessék ott van,lehet menni.

A barátság fogalmába nem fér bele a szexuális fantázia. Nem szoktam a barátomról fantáziálni...

2020. okt. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!