Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányokhoz a kérdésem, miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányokhoz a kérdésem, miért jönnek be az alacsony lányoknak a magas fiúk?

Figyelt kérdés
Sok olyat látok, hogy 160 centis nő 190+ férfival jár, köze van ennek az apakomplexushoz? Semmi kivetnivalót nem találok benne, csak kíváncsiságból kérdezem, ha már az állával egyvonalban van a szemetek az is okés?
2021. jan. 5. 16:43
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Fordítsd meg a kérdést: miért jönnek be a magas fiúknak az alacsony lányok?
2021. jan. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%
Tolmácsolom a barátnőm szavait: Mert tök jó hogy a mellkasodra tudom hajtani a fejem.
2021. jan. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
160 cm 190 centihez nem is olyan durva. Amúgy a legtöbb lány szereti a magas pasikat, dominanciát, magabiztosságot sugároz.
2021. jan. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
35%
Fiúknak bejön ha egy lány ilyen kis "törékeny" picikének tűnik(átlagosan beszélek) Lányoknak meg az ha egy pasi ilyen "baszó" külsejű...xd És ahhoz hozzá tartozik a magasság is, 180 cm vagyok://
2021. jan. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%
Amiért a magasaknak is, meg kb. az összesnek.
2021. jan. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
29%

Az összes nőnek a magas férfiak tetszenek. Ezért.


1# Fordítva azért, mert a férfiakat nem érdekli a nő magassága.

2021. jan. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
20%

Egyszer randiztam egy sráccal, aki egy fejjel alacsonyabb volt tőlem (177 cm vagyok) Életem egyik legrosszabb emléke, baromi kínosan éreztem magam :D

Azóta nincs ideálom, csak annyi, hogy az illető minimum egy magas legyen velem, vagy magasabb.

2021. jan. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
30%
177 cm csaj? Az már szép, imádom a magas lányokat.
2021. jan. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
81%

1. Ne általánosíts. Én is 160 vagyok és nem akarnék túl magas pasit mert egyrészt fájna a nyakam X idő után és a pasim is begörnyedne mellettem.


2. Viszont nem is kizáró ok. Ha beleszeretek a személyiségébe meg tudnám szokni hogy magas. Max dobok a ritikülbe kis létrát 🤣


Na de viccet félretéve egyébként valahogy mégis jó érzés egy magas pasi, mivel kicsi vagyok és jó ha megvéd.


És nem. Ez nem az apakomplexus. Az az apakomplexus amikor 20+ évvel idősebb pasival akarja megd_gatni magát a csaj. Az hogy valaki szimplán csak védelemre vágyik nem abnormális.


A házőrző kutyától is elvárom, hogy megvédjen mégsem indulok be rá szexuálisan...

2021. jan. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!