Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szubmisszív vagyok ez alapján,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szubmisszív vagyok ez alapján, ha szexuálisan nem izgat fel a BDSM?

Figyelt kérdés
Összességében szeretem azt ha félelmet kelt bennem egy ellenkező nemű személy vagy ha bánt is fizikálisan. Viszont ez iránt semmi féle szexuális vonzalmat nem érzek. Érzelmileg vonzódok ehhez pl az biztos hogy megkedvelnék égy beleszeretnék egy olyan lányba aki megpofozna, de a farkam nem áll fel erre. Nem tudom ez mennyire érthető

2021. jan. 5. 21:24
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Szívesen összeverlek. Vannak néha rossz napjaim, és a zsákot nem olyan nagy élmény ütlegelni.
2021. jan. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Te beteg vagy, nem pedig Szubmisszív.
2021. jan. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Miért, akkor mi az a szubmisszív? Csak akkor vagyok az ha szexuálisan izgat, de ha alapból élvezem a fájdalmat, akkor nem?

Pl saját magam is szoktam pofozgatni

2021. jan. 6. 03:40
 4/7 anonim ***** válasza:
71%
Te inkább mazochista vagy, kérdező.
2021. jan. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%
Inkább mazochista lehetsz,nem szubmisszív.
2021. jan. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%
Lehet el kellene menned egy pszichológushoz, nem rossz szándékból mondom egyáltalán, en is most kezdek járni. Sok ilyen hasonló dolognak lelki háttere van, amin lehet segíteni. Én hülyeségnek tartottam ezt sokáig, de már tudom, hogy így van.
2021. jan. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A bdsm nem mindenkinél kapcsolódik a szexualitáshoz. Más szempontból is érezheted izgalmasnak.
2021. jan. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!