Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen az óvszeres szopás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az óvszeres szopás?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy tényleg sokkal kevésbé élvezhető vagy azért így is lehet élvezni ha nagyon akarod? Alkalmi kapcsolatról lenne szó, így nem feltétlen szeretném gumi nélkül. Köszönöm a válaszokat.

2021. jan. 5. 23:48
 1/9 anonim ***** válasza:
56%

Ha fiú vagy menjél bele és megtudod.

Ha lány vagy, hidd el a fiúnak is ugyanolyan jó lesz. Eléggé vékony azért a gumi, fogja érezni a hatását. Olyan nincs, hogy nem érzi. Ez egyszerű fizika. Ha fogsz egy nejlont és ujjadra húzod és elkezded simogatni, az ujjadat nejlonon keresztül, akkor is érzed, hogy kellemes érzés. Ugyanilyen gumival is. Ha azt mondja nem, akkor nyilván kamuzik és arra megy ki a játék gumi nélkül csináld. Elfog tudni élvezni.

2021. jan. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Szopni engem még nem szoptak óvszerben, de szex már volt egy pár alkalom, és azt kell, hogy mondjam kedves első, hogy fizikai ide vagy oda (inkább biosz kéne amúgy), sok férfinél ez egyáltalan nem így van. Szexnél 10 ből 3 alkalomkor éreztem valamit, amíg gumival csináltuk az asszonnyal, és abból a 3 alkalomból egyszer tudtam csak elmenni. Szopásnál szerintem még rosszabb lenne az arány.
2021. jan. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok. Szex nekem is volt már gumival és nélküle is. Nem tudom azt mondani amit a többség, én úgy is éreztem/élveztem a dolgot. Tény, hogy gumi nélkül közvetlenebb, úgy hamarabb megyek el, ami annyira nem előny :D Viszont orál még nem volt gumival ezért érdekel, hogy mire számítsak.
2021. jan. 6. 00:02
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

Kb mintha gumikesztyűben recskáznál.


Tulajdonképpen semmi értelme.

2021. jan. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, languszta vagy? Mert ha csajjal lesz a randevú, akkor szerintem kár félned. Inkább toljátok gumi nélkül és legyen benne egy kis élmény is. A csajnak sem jó annyira gumit szopogatni, mégha ízesített is. A prosti az más tészta, de még az sem olyan nagy rizikó, mintha egy forró lelkű úriember nyelné be a hancúrlécedet. 2-es voltam egyébként.
2021. jan. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%
Nekem már volt benne részem, de soha többé nem vállalnám be. Szőrnyű.
2021. jan. 6. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%

A férjem nem tudja elviselni a gumit felhúzza és egyből lekonyul... Sajnálom mert pl én higiénikusabbnak gondolom pláne az orálnál...

Viszont nem értem a kérdést pláne ha fiú vagy... Kipróbáljátok gumival ha nem megy meg nem jó akkor leszeded és úgy folytatjátok

2021. jan. 6. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%

Én nem szeretnék gumit szopni, ha úgy kellene csinálnom akkor mondanám a pasinak hogy inkább hagyjuk.

🤷‍♀️

2021. jan. 6. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
38%
1-es! Jó nagy hülyeségeket írtál. A gumiban sza.rt sem lehet érezni.
2021. jan. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!