Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha tinderen match-elnétek egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tinderen match-elnétek egy csajjal, jól kijönnétek meg ilyenek, akkor meddig várnátok max a találkozásig? (Vegyetek figyelembe most hogy nem lehet beülni sehova)

Figyelt kérdés
2021. jan. 6. 16:47
 1/8 A kérdező kommentje:
Értelemszerűen olyan válaszoljon aki nem csak szexet akarna.
2021. jan. 6. 16:48
 2/8 anonim ***** válasza:
pasiként egy nap után szoktam találkozni, vagy még aznap
2021. jan. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb. Ősszel így hoztam össze egy nemcsak szexkapcsolatot, ami aztán más miatt ért véget.
2021. jan. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
attól függ. Csajon is lehet látni ha nagyon akar találkozni akkor minél előbb. Amúgy beülni nem lehet, de a csajok mindig egy sétálós beszélgetős randiról álmodtak nem ?;)
2021. jan. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy hét után szoktam megkérdezni ha folyamatos a kontakt. Akkor kiderül mit is szeretne, egyébként sétálni lehet bárhol. Most nem naplementék sétára gondolok, nem kell túl spilázni. Kérdezz rá, lenne a kedve személyes beszélgetni egy szimpla séta közben. Aztán majd kiderül, vagy 15 perc lesz vagy 1,5 óra.


26/F

2021. jan. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy, nagyon max két hét. de a 2. napon úgyis eltűnnek. Minek húzni az időt?


beülni valahova? ja, lábad nincs? keresni kell egy zöld parkot és lehet sétálni.

2021. jan. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ebben a hidegben én nem szívesen rónám az utcákat. Leülni pad nagyon hideg. Ez így télen nem egyszerű.
2021. jan. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

5-7 fokok vannak mostanában.


Amúgy meg volt randim pár hete, fáztunk? és itt vagyok, nem haltam bele.

2021. jan. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!