Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak itt olyanok, akiknek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok, akiknek igazán kicsi(8-9 cm) a farka?

Figyelt kérdés

2021. jan. 7. 00:52
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
Nem irigyelsz te, hanem nagyképűen lekezelő vagy. Tárgyi érved nincs, marad a kigúnyolás. Nem vagyok matematikus, messze nem, csak tanultam valószínűségszámítást, és bár csaknem mindent elfelejtettem már, az alapok megmaradtak, ami segít eligazodnom néhány dologban. Például azt is tudom, hogy te, kérdező sosem tudnál az interneten fölényeskedni, ha a matematikusok nem teremtik meg a technika fejlődésének alapjait, már évszázadokkal korábban. Az orvostudomány is különösen sokat köszönhet a matematikai statisztikának.
2021. jan. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 A kérdező kommentje:

#29 + #30


Mindenben jelen van a tudomány. Sőt, iszonyatosan idióta dolog lenne kizárni bármiből is.


Én nem fogytam ki, szinte folyamatosan abból áll a válaszom.

Nyilván nem szó szoros értelmében értem. Azért ez egy internetes fórumon leeshetne.


Valóban csak részben kapcsolódnak a válaszaim a feltett kérdésemhez, de neked az feltűnt, hogy te kanyarítottad el a válaszoddal a témát? Nem is hozzád volt szegezve a kérdés, mégis valamiféle kéztetést éreztél, hogy hamis adatokkal bombázz egy kérdést. Mint eddig is, ez a frusztrációd tiszta jele.


Azért fontos, mert ezzel ártasz a valódi átlagosméretűeknek.

A tanulmány, amit idézett egyébként #20, nem egy darab kutatás eredménye. Több kutatást vontak össze, amibe beletartoznak a bemondásos alapú felmérések is.

Ha gondolod, írd be, hogy average penis. Több ezer urológiai tanulmányt fog kidobni, ahol megállapítják a 13 centis átlagot.

A valódi kisméret valahol 10 centi alatt kezdődik, a nagyméret pedig valahol 17 centi fölött.

Ám ha valaki olyan, aki ezt nem tudománnyal kezeli, akkor false eredményeket terjeszthet és kijelentheti, hogy 14 centi az kicsi, ezzel az átlagosméretűeket bántják és a kisebb méretűeket egyenesen elpusztítják. Az ilyen random átlag kijelentésekkel, hogy 15 centi a minimum, 17 pedig az átlag(mert itt ilyeneket is lehet olvasni), sok kárt lehet okozni


Amúgy a kérdésem egyszerűen csak a kíváncsiság eredménye. Nem lehet ilyet kérdezni?

Azért védem, hogy az ilyenek, mint te, ne higgyék azt, hogy bármi, ami elhagyja a szájukat, nem okoz kárt.

2021. jan. 10. 16:52
 33/50 A kérdező kommentje:

#31 na várjál már.

Nem én vagyok itt a rossz, hanem az egyik válaszoló.

2021. jan. 10. 16:53
 34/50 anonim ***** válasza:
Neki válaszoltam, de ő sem rossz, csak mérges, mert érzi, hogy nincs igaza.
2021. jan. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
Bocsánat, kérdező, igazad van, elkeveredtem.
2021. jan. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:

Az eredmények szerint a nők leginkább a pénisz körfogatra emlékeztek, csak az érdekesség kedvéért néhány adat: hosszú távú kapcsolat esetén a hosszot illetően az ideális méret 16 cm, a körfogat 12,2 cm. Egy éjszakás kalandnál kicsivel több: 16,3 cm és 12,7 cm.


[link]


Az átlagos péniszméret erekciós állapotban 14-15,7 cm hosszú, és csak a 7 cm-nél kisebb erektált péniszt sorolja az orvostudomány a mikropénisz kategóriába.


[link]


No comment , sziasztok.

Köszi hogy megtudhattam hogy hosszba átlag feletti 13,12+ , vastagságban pedig bőven átlag feletti 11,6+ vagyok .

2021. jan. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 A kérdező kommentje:

Tehát amit interneten találtál alátámasztja a számadataimat? :D


Átlagnak 13-14 centit írtam, amit te linkeltél 14-15 közé teszi.

Mikropénisznek 5-6 centit írtam, te magad pedig idemásoltad: "7 cm-nél kisebb".


Nagyon szívesen.

Így már okosabb vagy, mint egy zsák krumpli.

2021. jan. 10. 20:18
 38/50 anonim ***** válasza:

#37 kérdező


Kérd meg a matematikus haverodat magyarázza el a számok közti különbségeket. Pl a 13,12cm és pl a 15,7cm között ... esetleg a női ideális 16-16,3cm között.


Sajnos nem találom azt a cikket amiben leírják hogy ezt a 13,12cm eredmény pszhiologia terápiaként használják, de ígérem amint megvan linkelem.


Szerencsére észben is , gazdagságban tudásban és farok méretben is felsőbbrendű vagy. Élj boldog életet 👍

2021. jan. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 A kérdező kommentje:

"Pl a 13,12cm és pl a 15,7cm között"


De ez a 13,12 hogy jött ide? Ez a méreted?

A 13,12 cm átlagos méret.

A 15,7 cm a te általad linkelt oldalon megjelölt átlag FELSŐ HATÁRA, ami egyébként is relatív, merthogy az oldalon nem jelöltek meg hozzá forrást, csak leírták.


Ismételten: fogalmam sincs, honnét ez a 13,12 cm szám.

Küldd el a linket, kíváncsivá tettél.


Honnét gondolod, hogy gazdag, okos és nagy vagyok?

2021. jan. 10. 21:11
 40/50 anonim ***** válasza:
Kérdező, a #20 válaszban precízen ott a link. Azt hittem, elolvastad. Zavaró, hogy azt írod, hogy több kutatás összevont eredménye. Ennek az ellenkezője igaz, éppen nem volt szerepe önbevallásnak.
2021. jan. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!