Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert sirom el magam mindenen?...

Miert sirom el magam mindenen? Miert agyalok kicsi dolgokon? Olyanok amik nem is kene hogy erdekeljenek?

Figyelt kérdés
Mindent nagyon magamra veszek. Ha pl valaki, kicsit erosebben szol hozzam, vagy lehurrog, ugy erzem en avgyok a vilag szegyene es elkezdek sirni. Vagy a kicsit szomorubb filmeken is mindig sirok, van egy amire ha ragondolok mar sirok, pedig az csak egy film, nem kene ragodnom rajta. Vagy ha valaki masnak van valami baja nagyon megsajnalom es sirni kezdek. Miert van ez?
2016. márc. 3. 17:14
 1/5 A kérdező kommentje:
Sokszor a boldogsagon is nagyon meghatodok, neha boldog filmeken is sirok. Meg mikor egyszer kiengedtek a korhazbol es meglattam a szuleimet, elbogtem magam. Miert vagyok ilyen erzekeny?
2016. márc. 3. 17:17
 2/5 anonim válasza:
Ilyen a személyiséged. Én pont az ellentéted vagyok,sose sírok semmin.
2016. márc. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem rossz kategoriába írta a kérdést..
2016. márc. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Depresszió...vagy csupán unalom. Az életed változásért kiált.
2016. márc. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, ha nem is ennyire drasztikusan.....emlékeim szerint amikor apám kiskoromban valamit magyarázott, leckét pl, és felemelte a hangját, meg nem értette, hogy mit nem értek és kétszer kellett magyaráznia, nekem már patakokban folyt a könnyem. Azóta is megmaradt ez sajnos, pedig már nekem vannak gyerekeim, de pl. ha a párom picit is felemelte a hangját, már órákig bőgtem. Nem tudom miért van ez, néha zavar, de a párom igazából szereti, hogy érzékeny vagyok.
2016. márc. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!