Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baj ha ennyire anal manias...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha ennyire anal manias vagyok?

Figyelt kérdés

A parommal nagyon sokszor csinaljuk analba, O is szereti igazabol de mar megemlitette hogy o szerinte ez furcsa hogy en ennyire szeretem az analt (meg egyszer megkertem hogy vegye fel ahogy analkozben belem elvez)



Ti mit gondoltok errol?


2021. jan. 7. 17:21
1 2
 11/20 StevenUp ***** válasza:
0%
Ha legközelebb nem megszokott helyen jár a párod benned akkor kérd már meg hogy keresse meg az ékezeteket amiket elhagytál :D
2021. jan. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%
Nembaj. Link johet.
2021. jan. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
37%
Csináld csak rémelem majd pelenkázni kell a sok seggbe baszâs miatt
2021. jan. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Kedves 11, ha már ennyire beolvasol valakinek a helyesírása miatt, akkor légy szíves, tedd ki a vesszőket a mondatodba, mert elhagytál vagy 4 darab vesszőt és egy pontot a mondat végéről. Puszi ;)
2021. jan. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Én is jobban szeretem análba. 80%-ban anál van, 20% sima.

A fenekembe beleélvezhet és nem kell aggódni a teherbeeséstől.

2021. jan. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 StevenUp ***** válasza:

tegnap 09:36


Nem tudom, hogy a vesszők, vagy az alapvető ékezetek hiánya a nagyobb gond.

Mert vesszők nélkül lehet élni, de ékezetek nélkül elég proli dolog írni. :D


(Én jobban tudok írni, tehát joggal kritizálom :D)

2021. jan. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
egészségetekre :D
2021. jan. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
Én olyan lányt akarok, aki kifejezetten csak análba akar szexelni.
2021. jan. 13. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
75%

Nekem volt olyan csaj akivel kavartam fél évig akivel konkrétan úgy jöttem össze, hogy munkatársak voltunk, elkezdtünk beszélgetni aztán pár hét után feljött témába, hogy milyen lehet az anál. Kiderült, hogy még ő se próbálta. Megbeszéltük, hogy kipróbáljuk egyszer együtt. Ha rossz akkor soha többet. Annyira bejött neki, hogy heti 3-szor jártam hozzá és csak anál volt gumi nélkül. Sajna fél év után összejött egy pasival és dobott. Na azóta se találtam ilyen fantasztikus csajt aki nem csak hogy hagyta de konkrétan hatalmasakat élvezett tőle.

30F

2021. jan. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Én is perverzke vagyok, és? Imádom a kakis szexet és minden ami bél..

Csak annak a pasimnak mondom el akiben maximálisan megbízom és nem sűllyedek el szégyenemben előtte e miatt.


3x/N

2021. jan. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!