Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tegyem elviselhetővé a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem elviselhetővé a sperma lenyelését?

Figyelt kérdés

Már egy ideje motoszkál a fejemben, hogy szeretném lenyelni a párom spermáját, már kóstoltam, nem volt rossz íze, néha kesernyés de elviselhető. Egyszerűen fúrja az oldalam a kíváncsiság, hogy milyen lehet, de ő sosem erőltette, igazából nem is kérte. Azonban amikor ott volt az alkalom és jött a cucc, mindig megijedtem és reflexből kivettem a számból, szóval először is mernem kellene az egészet. A másik meg, hogy attól félek hogy ciki lesz az egész, más megkóstolni meg telibe lenyelni az egészet, nem akarok tőle megfulladni/félrenyelni se, azt akarom hogy simán menjen. Egyébként is elég nehezen nyelek le ilyen sűrű dolgokat/gyógyszert, ráadásul ez mégcsak nem is kifejezetten jó ízű,értitek.


A lényeg, hogy tanácsokat várnék, hogy pl. mennyire mélyen legyen a pénisz a számban amikor nyelem, egybe nyeljem le vagy minden spricc után, a torkomra menjen (azért a mélytorkot nem szoktam erőltetni), szájpadlásomra vagy olvastam, hogy egyesek a makk elé teszik a nyelvüket és azzal ugymond felfogják a cuccot (?!), miközben már élvez, még húzogassam szájjal vagy akár kézzel, vagy csak tartsam a számban amíg jön?


Tudom, ezek banális kérdések és sok ilyen kérdés van itt, de nem kaptam mindre választ. Igazából biztos nem nagy cucc az egész meg kb fél perc, de legszivesebben kiprobalnam úgy az egészet, hogy közben senki se látja, csak magam vagyok, hogy ne lehessen ciki vagy hogy ha bénázok ne lássa senki... Ja, amúgy nem izgulom ezen magam agyon, mint ahogy talán itt lejött a kérdésből, csak épp ezek miatt aggályok miatt nem jutottam el eddig soha.


Még valami: amikor a nő valamely testrészére (pl. has, mell) élvez a férfi, akkor ez hogx néz ki a gyakorlatban? :D bocs, de nem tudom elképzelni a szitut. Szexelnek, vagy oráloznak úgy hogy pl a férfi hanyatt fekszik, majd amikor érzi hogy jon, gyorsan felpattan es 2 mp alatt a bizonyos testrészre irányítja a spermát? Mashogy nem tudom elkepzelni, de biztos velem van a gond,azt tudom h ez normális es bevett dolog de a megvalósítás szamomra rejtély :D



2021. jan. 7. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
98%

Elsősorban a lenyelésre: semmiképp ne a torkodra irányítsd, az elég kellemetlen érzés. Próbáld úgy, hogy amikor elmegy, szinte csak a makk van a szádban és a kezeddel izgatod tovább. Így nem fogsz fuldokolni és kevesebb az esélye annak is, hogy reflexből kikapod. Én úgy szoktam, hogy teljesen lentre rakom a nyelvem, így spriccenként nem érzem az ízét, aztán a végén gyorsan nyelek egyet.

A testtájakra élvezés: megszakításos védekezésnél szokás, amikor a pasi majdnem elmegy kiveszi és az adott testrészre irányítja és befejezi magának (nem biztonságos védekezés!!). Orálnál szerintem értelmetlen, legalábbis inkább azt hallottam, hogy rossz érzés, mikor szájjal el van kezdve és kézzel van befejezve. Olyankor lehet még, ha csak kézimunka van és te saját magadnak irányítod a testedre.

2021. jan. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Amikor spriccel, a makkot szívjad, amíg ki nem jön a nagyja, el fog férni a szábdan a peniszzel együtt az a mennyiség. Nyelés előtt egy kis erősebb szívás, kiveszed a szádból és egy nyeléssel leküldöd. A maradékot meg szépen ki lehet szopni.
2021. jan. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Amikor élvez, abban a pillanatban ne mélyen legyen a szádban, ne menjen a spricc a torkodra, nehogy öklendezési ingert váltson ki :) (Mint bármi ami a torkodra megy hirtelen.)


Ne forgasd a spermát a szádban, hanem mint egy gyógyszert, próbáld meg egyben, mihamarabb lenyelni. Nem finom, de tűrhető, szerintem. Elsőre így javasolnám.


A testre pedig szerintem nem hanyattfekvésben élveznek, hanem pl. álló helyzetben.

Esetleg a nő ül a térdelő pasi előtt.

2021. jan. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de már megtörtént a dolog :) annyira könnyen es gyorsan ment, hogy hihetetlen. Íze sem volt, sokkal rosszabb volt amikor csak az ujjammal kóstoltam meg (de úgy is tűrhető). Alig várom a kövi alkalmat.
2021. jan. 14. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!