Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, hogy ne "kelljen"...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne "kelljen" lefeküdnöm a párommal?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Történt a párom és köztem egy olyan eset, ami lelkileg érint csak, de úgy érzem, képtelen vagyok, leszek egy ideig lefeküdni vele. Tehát nem szexmegvonásról van szó, mert azt elítélem, csupán arról, hogy egyszerűen nem tudnám elengedni magam kozben, mert annyira friss és fájó az egész. Viszont ezt nem mondhatom így el neki, mert én vagyok a probléma okozója, és ő sértettként úgy érzi, hogy ez nem ok arra, hogy ne szeretkezzünk. Viszont ha bele is mennék, magamat ismerve úgy sem tudnék úgy viselkedni, hogy az bármelyikünknek is jó legyen.

Ehhez kérnék segítséget, bármennyire rosszul is hangzik... Momdtam már neki, hogy kihagytam egy szemet a gyógyszeremből, így muszáj az óvszer, de őt ez nem zavarja, a menstruáció sem, és az se vált be, hogy azt hazudtam, hogy gombám van, és emiatt jegelnünk kéne a szexet. Ő erre csak azt mondta, hogy majd óvatos lesz.

Kérlek, segítsetek, hogy milyen kifogással állhatnék még elő!

Tudom, hogy az őszinte beszélgetés lenne a legjobb, de jelenleg még a szemébe sem tudok nézni, nemhogy...


2021. jan. 8. 00:12
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
43%

A gomba okozhat súlyos bőrirritációt, ami rettenetesen fájdalmas, és beletelik néhány hétbe, mire helyrejön.

Mondd ezt. Ha nem érti meg, akkor egy igazi gyökér.

2021. jan. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
94%
Erre nem tudom a jó választ. Az már rég rossz egy kapcsolatban, ha van olyan ok, amiért nem szeretnél szeretkezni a másikkal. Ez csak az én véleményem, válaszolni nem tudok erre, ne haragudj! Minden lehetséges opciót leírtál.
2021. jan. 8. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 A kérdező kommentje:
Már többször volt valóban gombám, és igazából akkor is volt szexuális életünk, mert mindig féltem attól, hogy a kevés szex miatt majd rám un. (Bár ez inkább volt az én agyszüleményem, mert sosem asott rá okot, hogy ezt gondoljam róla) Úgyhogy sajnos ez nem megfelelő indok számára. Mindenesetre köszönöm!
2021. jan. 8. 00:20
 4/59 anonim ***** válasza:
89%

nincs mese, meg kell tanulni nemet mondani.

vagy végig akarod kamuzni a hátralevő életed?

2021. jan. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
93%
egy épkézláb kapcsolatban tudni kell beszélni a problémákról is.
2021. jan. 8. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Nem soha többet nem akarok lefeküdni vele, csak egyszerűen egy darabig nem, amíg helyre nem billen a kapcsolatunk. Nemet mondani pedig nem szeretnék így, mert abból általában így is, úgy is szex lesz. Vagy mert tovább egzecíroztat, vagy pedig mert úgy érzi, ha nem fekszem le vele, hogy nem szeretem. A jelenlegi körülmények közt pedig amúgy is érezheti úgy, hogy nagyon csúnyán bántam vele... Nem akarom, hogy elbizonytalanodjon az érzéseimben.

2021. jan. 8. 00:24
 7/59 A kérdező kommentje:
5-ös: Tudunk beszélni a problémákról, de eddig hiába momdtam el, ha valami lelki ok miatt nem kívántam a szeretkezést, akkor ő azt sosem fogadta el, hanem győzködött arról, hogy minden rendben van.
2021. jan. 8. 00:26
 8/59 anonim ***** válasza:
21%

Esetleg ha orálisan konnyitesz rajta?

Hazudj vmi mas betegseget

2021. jan. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 Cpt_Obviously ***** válasza:
92%
Amíg ködösítesz, addig nem tudunk valódi segítséget nyújtani. Ellenben a leírta alapján borzasztó diszfunkcionális kapcsolatban éltek, amit fontos lenne rendberakni.
2021. jan. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 A kérdező kommentje:

8-as: őszintén szólva az orális szextől is kiver a víz, egyazerűen már azt is kerülném, hogy meztelenül lássuk egymást. Az intimitás most egyszerűen mintha kiveszett volna a kapcsolatból.

A más betegség jó ötlet. Csak azt nem tudom, bevenné-e anélkül, hogy nőgyógyászhoz mennék stb. De ezen elgondolkodok.

2021. jan. 8. 00:42
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!