Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek bevállaljam? A...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bevállaljam? A barátnőm szeretné ha végignézném ahogy a pasijával szexel. Engem is izgat a dolog. Az a kikötése hogy csak nézhetem és semmi testi kontaktus.

Figyelt kérdés
Attól félek nem fogom kibírni hogy ne szálljak be mert iszonyúan jó a pasi, régóta fantáziálok róla. 35N

2021. jan. 8. 11:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem az a tuti, ha megmondod a barátnodnek, hogy te is jo pasinak tartod a pasiját és félsz, hogy ott helyben a sex alatt te is nagyon beizgulnál. Viszont nem akarod vele emiatt elveszíteni a barátságot. HOgy az fontosabb, mint egy ilyen sexuális kaland. Majd utána meglátod mit válaszol a barátnod.
2021. jan. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
32%
Ha nem is történne semmi, utána a padi úgy is megkeresne téged....
2021. jan. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
30%
mikor mar csinaljak, es mondjuk elkezdesz masztizni a latvanyra, valszeg befognak venni harmadiknak
2021. jan. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
6%
Én is erre gondoltam, hogy masztiznod szabad elottuk? Mert ha ott kitárulkozol és elkezded izgatni magad, szerintem is be fognak venni. Még ha dugni lehet nem is fogja hagyni elsore, de biztos hogy ki fognak nyalni téged. De ez csak egy kezdet lesz. Elobb utobb úgy is koztuk fogsz kikotni szerintem.
2021. jan. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Azért az itteni szexualitásos kérdések kapcsán felmerül bennem állandóan, hogy vajon ehhez a drága jó keresztény-konzervatív kormányunk tagjai, akik mélységesen konzervatívak és családpártiak (LOL), milyen fejet vágnának, ha egy ilyen kérdést olvasnának, meg egy bármilyet, ami ebben a kategóriában megy. XD
2021. jan. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
41%

#15

Budaházy Eddát beültetném ide kicsit olvasgatni :D

2021. jan. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
0%
Megmondaná, hogy szexeljenek nyugodtan mind a ketten a csávóval, természetesen védekezés néljül beleélvezve, hadd szaporodjon a nemzet. XD
2021. jan. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Amúgy mi lett? :D
2021. febr. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!