Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek miért nem szeret...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem szeret oda lent kènyesztetni a párom?

Figyelt kérdés
Őszintén bevallom nagyon szeretem ha kinyal a partnerem, de már egy jó ideje kèrlelem hogy Kènyesztesen lent, hamár én is kènyesztettem őt. Általában mindig az a válasza hogy most vagy fáradt hozzá vagy nincs hozzá kedve, de nem értem mivel annak idején abba se akarta hagyni odalent a kènyesztetèst, folyton ki akart nyalni, mostanában pedig egyáltalán nem akarja a dolgot. Kèrdeztem tőle hogy szerinte rossz az illatom lent és azért nem szeretne kinyalni? A válasz pedig az volt hogy az illatommal semmi baja, de akkor mi az oka annak hogy régen akarta, csinálta, és szerette is csinálni viszont most az a felállás hogy egyáltalán szóba se jöhet nála a kènyesztetès téma. Persze, ő elvárja hogy mindig le***sz***jam, még akkor is hanem akarom, vagy nincs hozzá kedvem, mindig eleget is teszek neki ezen a téren, ritkán kap tőlem visszautasitást. Tisztán tartom a testem minden porcikájat rossz illatom szerintem nem lehet, ezért sem értem az okát, mièrtjèt annak hogy miért nem akar ennnyire kinyalni. Lehet hogy megváltozott az illatom oda lent, és talán nem a legkellemesebb? Nem tudok már ezzel kapcsolatban másra gondolni. Ezért is érdekel ati véleményetek, mit gondoltok hol a "szépséghiba? "

2021. jan. 8. 12:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
38%
mert nem szeret és önző.csak használ téged.de ha neked ilyen pasi kell....
2021. jan. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!