Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pasim pár lökés után elélvez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim pár lökés után elélvez.Mit csináljak,hogy tovább birja?

Figyelt kérdés
2021. jan. 8. 13:41
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%
Ezt neki kell megoldani 🤷‍♀️
2021. jan. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%
Én szájjal kielégítem és a második menetet tovább bírja így. Sajna az én barátom is gyorsan elélvez.
2021. jan. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
36%
Lehet csak magára gondol..
2021. jan. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
77%
Idővel belejön :) az enyém is gyorstüzelő... az első szexnél konkrétan behatolt és elment. Most is a max 5 perc. Valamilyen szinten tud edződni, de valószínűleg sose lesz nagyon hosszú menetetek - ezt el kell fogadni.
2021. jan. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
77%
Gyakorolni kell sokat
2021. jan. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
87%

Nekem is volt ilyen pasim, évekig együtt voltunk

Berakta és kb 2-3 perc és már el is ment

előszőr azt hittem h csak az elején lesz ez, de nagyon nem... Próbálta húzni, kivette mindig picit de nem bírta sehogy, évekig dolgozott azon hogy tovább bîrja de nem sikerült

Szerintem vannak ilyen pasik akik ilyen gyorstüzelők maradnak

mindig ez volt nálunk viszont engem soha egy alkalomkor sem hagyott kielegitetlenü

2021. jan. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
72%

Nálam ha ilyen van, szájjal és kézzel kényeztetem a partnerem, póz csere stb...

A dolog lényege hogy amit eddig csináltam azaz pozban voltam, megtörjem és abba hadjam es valahogy váltsak.

Ilyenkor akar 5-10 perc kihagyás után persze 2-3 ism után, annyira vissza esem hogy 1 óráig is bírom a szexet.

Mindenkinek ajánlom :)

2021. jan. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
62%

Mit takar az hogy pár lökés?

2-3?

Túl jó a puncid :)

2021. jan. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
64%
Pár lökés? Gyorstüzelő.
2021. jan. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
95%
Nalunk a kapcsolatunk elejen ez volt. Elelvezett 1-2 lokes utan es folytattuk. Mostansag 10-15 percet is bir.
2021. jan. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!