Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiként hogy álljak neki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként hogy álljak neki először a fenekem izgatásának?

Figyelt kérdés

Igazából a prosztatám akarnám kicsit izgatni. A klasszikus maszturbációs technikákat már eléggé unom, és erről a prosztata dologról csak jokat olvasok és hallok, kipróbálnám én is már csak kiváncsiságból is. De fogalmam sincs hogy álljak neki egyedül, segédeszközök nélkül (sikosító van). Egy ujjam sem volt sosem a fenekemben.

Normális válaszokat légyszi. Éz hetero vagyok.



2021. jan. 10. 18:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
82%

Az ujjaddal kísérletezhetsz hogy szokd az érzést (gumikesztyűt javaslom), de a prosztata masszázst saját magadnak nem nagyon fogod tudni csinálni.


Prosztata masszírozó eszközt javaslok.


De egy átlag prosztata masszírozó kicsit vastagabb már, ezért kellemetlen lehet ha túl szűk vagy, ezért előtte javaslom a tágítást butt-pluggal.


Sok síkosító kell és türelem, meg el kell hozzá lazulni.

2021. jan. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
76%

"előtte javaslom a tágítást butt-pluggal"

Szerintem a butt plug tágításra nem jó. Elvégre pont ott a legvékonyabb, ahol tágítania kellene. És nem is feltétlenül a tágítás a lényeg, hanem az, hogy megtanuljon ellazulni.


27/F

2021. jan. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
87%

Először csak ujjal, de mivel nem fogsz rendesen hozzáférni később észre fogod venni, hogy egy játékszer mindenképp kelleni fog, legyen az egy olyan mint a fenti linkbrn, akár egy normál méretű dildó, viszont semmi egyebet ne próbálj meg felhelyezni, mert a balesetin köthetsz ki. Síkosítót ne sajnáld, az elengedhetetlen hogy ne okozz fájdalmat magadnak. A #9es szépen leírt mindent, próbáld megfogadni a tanácsát. A pózhoz annyit fűznék hozzá, hogy ha oldalt fekszel, az egyik lábad felhúzod a mellkasodhoz, a másikat kinyújtod, akkor vagy a legideálisabb pózban.

Az első pár másodperc kellemetletlen lehet, de utána nagyon jó érzés.

2021. jan. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Hát eddig kudarc, próbálkoztam már zuhanyzásnál, utána pedig sikosítóval, de nem megy, és kellemetlen érzés.
2021. jan. 10. 21:53
 15/17 anonim ***** válasza:

Akkor egy kis időre hagyd v., amit a privátba írtam.

N

2021. jan. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
49%
Próbáld ki a fagyos fricit, ha újdonságra vágysz
2021. jan. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
26%
Dugj fel egy esernyőt és kinyitva húzd ki.
2021. jan. 11. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!