Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első találkozásnál az erogén-z...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első találkozásnál az erogén-zónák titkon izgatásának ellent tud állni egy lány?

Figyelt kérdés
Érzelmileg nagyon beindul tőle?
2013. febr. 3. 17:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hogy lehet titkon izgatni az erogén-zónákat? komolyan kérdezem :D
2013. febr. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem túl életszer! Titkos izgatás?

Egyébként a lányok sem robotok.

2013. febr. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Véletlenül megsimogatod vagy mI?
2013. febr. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekel, hogy mégis, hogy lehet ezt titkon csinálni? Mármint mások előtt pl egy étteremben? Mert én egyből képen vágnám, ha az első találkozáskor, bármilyen erogén zónámat izgatni próbálná nyilvánosan.. Erős érzelmet váltana ki az tuti, mint a tökön rúgás is, amit kapna érte, aztán a továbbiakban max álmában fog bármit is izgatni rajtam..:D
2013. febr. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát nem az hhogy "add ide a kezed mert megsimogatom", hanem közben beszélek hozzá stb
2013. febr. 3. 18:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát erre az "add ide a kezed mert most aztán megsimogatom" szerintem minden nő sikítva fog rohanni előled :D
2013. febr. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem jön be... Max ha részeg, vagy ilyesmi.

Esetleg ha nagyon szimpi vagy neki, a találka végén, és sötétben/kettesben, óvatosan, és csak akkor, ha látod, h nagyon szimpi vagy neki.


Különben nagyon ritka sztem, hogy ez bárkinek bejön...

Inkább bókolgass.

2013. júl. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!