Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A csajok miért nem bírják ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok miért nem bírják ki egy kicsit szex nélkül?

Figyelt kérdés
A barátnőm olyan az ágyban mint valami r*banc, mindenben benne van, mindent próbált már, ő bármikor bárhol spontán képes dugni, de nekem ez nem annyira pálya, én ezt nem csípem, pl nem szeretem a lovaglót, ő imádja. Na mindegy, szóval 3 hónapja nincs szex mert nekem ehhez nincs kedvem, de nem telt el úgy nap hogy ne próbálkozott volna be valamivel, volt hogy úgy jött haza hogy bunda volt rajta és alatta semmi, volt szexi fehérnemű, minden. Ma meg alsógatyában szereltem szekrényt mert melegem volt, ő meg jött oda hogy milyen szexi vagyok és hogy már attól ahogy nézett teljesen nedves meg minden, mikor mondtam neki hogy nem lesz szex teljesen bedurcázott. Komolyan nem lehet egy kicsit kibírni szex nélkül? Miért nem tud leállni?

2021. jan. 10. 19:09
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
86%

Én is így jártam sajnos. Már sírtam, zokogtam, de a barátnőm csak azért is felállította a farkam és magába tette.

Volt, hogy sikítva menekültem előle, de mindig utolért.

2021. jan. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
92%

Nekem reggel este kell szex. Az alap. Ha idő úgy engedi egy nap többször is.

Ettől meg van normális életünk, járunk dolgozni, utazni, olvasunk, stb... sőt gyerekünk is van. 7 éves. Na mellette is meg lehet oldani egy nap többször is...

sajnálom a csajod, hogy ilyen f&sszal hozta össze az élet. Remélem hamar rájön erre és otthagy...

2021. jan. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
18%
a popód is kinyalja?
2021. jan. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
26%

Full kamu kérdés , de tény hogy max pár hét mennek a fxsz után.

Leginkább azért mert nem kell csinálniuk semmit érte csak élvezni ...

2021. jan. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
84%

Nah ezt nemtudom elhinni .

Kifogtad a tökéletes csajt és rinyálsz ?

Komolyan nemilletek össze ha ez így igaz. Szerintem a pasik 99% átvenné a helyed vagy besegítene szegény csajodnak hogy ne érezze magát elhanyagolva.

2021. jan. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
71%
beteg lehet :/
2021. jan. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
91%
Ki lehet bírni szex nélkül, de három hónapja, és ilyen próbálkozások után elutasítani? Már rég kidobtalak volna, én szeretkezek a feleségemmel hetente 4-5 alkalommal nyolc éve. Én azért valahogy kibírom...
2021. jan. 11. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
91%

Telen olyan meleged van hogy alsogatyaban vagy otthon?

Kamu!

2021. jan. 11. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
88%
Fatökű vagy, de lehet hogy homokos.
2021. jan. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
Azé ez gáz szegén, csajnak h 20on evesen parkapcsolatba 3 honapja no szex. Legalabbis veled. Pakolják azt meletted bástya... de dobhatnál hozzá egy elerhetoseget megkoszonnem
2021. jan. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!