Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, fiúk mitől indultok be?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, fiúk mitől indultok be?

Figyelt kérdés

Olyan dolgokra vagyok kíváncsi amit szerettek ha egy nő csinál/ beindít titeket/ szexinek tartjátok.

Nyilván az orális szexet meg alapból úgy az aktust kivéve kérdezem.

Mondatok amit mondtak, amiket csináltak, viseltek stb.

Írok egy két dolgot hogy lássátok kb milyen dolgokra gondolok.

Nyak csókok, fülbe suttogás, száj harapdálás, akár egy szexi ruhadarab(combcsizma,combfix)

Illetve hogy szeretik a férfiak úgy általánosságban ha egy nő inkább vadabb és pl rátok mászik vagy azt ha húzza az agyatokat és megvárat stb?

Komoly válaszokat várok, köszönöm szépen előre is!:)


(Kicsit fel szeretném dobni a hangulatot, ezért gyűjtök tippeket)



2021. jan. 11. 02:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
93%
csak az ágyban?
2021. jan. 11. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
98%
En sztem nagyon szexi ha lassabban csinal mindent, konkretan kereti magat, mikozben szemkontaktust tartunk. Es a nejlon combfix is eleg jo.
2021. jan. 11. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Az ágyban meg úgy simán mikor együtt vagytok beszélgettek stb

Vagy randiztok

2021. jan. 11. 02:23
 4/20 A kérdező kommentje:

Akkor mégegyszer leírnám, srácok, komoly válaszokat várok.

Köszönöm szépen:)

2021. jan. 11. 02:45
 5/20 anonim ***** válasza:
66%

Nem szeretem ha túl sokat kéreti magát.A combfix,necc ruci nagyon izgató, plussz,ha beszél a partnerem, ki mondja ami jó.Akár kicsit trágárul is. Pl.nyald a cunikám, b@sszál,de jó a farkad. Az se hátrány ha a zacsit is kényezteti. Ha igényli és szereti ha popsija is ki van nyalva,majd azt mondja, tedd be oda is!

48/F

2021. jan. 11. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
43%
No eddig nem sok komoly választ kaptál :)
2021. jan. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
97%
Engem pl ha lenne párom meglepne ha elkezdene szerepjátékozni.. De ami beindít az a gyengédség a símogatások nekik nem tudok ellenállni.
2021. jan. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
97%
Én például imádom mikor harapdálja a száját, az nagyon beindító. És az is mikor harapdálja a fülem. Azon kívül még a smárolás, ami feltüzel. F
2021. jan. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Aonime ***** válasza:
98%
Az én barátnőmnek a puszta látványa nagyon durván be indít, de amikor például jövök ki a furdobol és szét tett labbakal simogatja a puncijat, az mondjuk nekem nagyon izgató:)
2021. jan. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
8%

Kokó, speed, eki.

Fűtől, piától viszont lelassulok.

2021. jan. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!