Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt olyan hogy puncit nyaltat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan hogy puncit nyaltatok és "valamilyen" szagú volt? Mi számíthat normálnak és mi kellemetlennek?

Figyelt kérdés

Hogy reagáltatok? Csináltátok tovább hogy ne legyen kellemetlen a csajnak?

Nekem több ilyen esetem volt, de sosem szóltam. Volt hogy testszag, vizeletszag, vagy belülről savanyú szag volt.



2021. jan. 11. 11:03
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Milyen reakciót vársz, ha ilyeneket írsz le? Nem sértegetni vagyunk itt (amit te kezdtél) hanem tapasztalatcsere miatt.
2021. jan. 11. 17:15
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Ne ugass egy 37 éves tapasztalt nőnek.
2021. jan. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Nem vagy te nő.

És megkérlek hogy menj el innen, mert én tettem fel a kérdést és személyed, nem kívánatos ebben a kérdésben!

Hadd írjanak azok, akik normálisan teszik!

2021. jan. 11. 17:23
 14/14 anonim ***** válasza:
Na látod ez a kémia! Ha működik, akkor még a pisi és a popsi szaga is izgatóvá válik! Én szeretem a párom különféle illatait. Egyszer mondtam neki, hogy ne "fürgyé le".2 napig birta, de én mindig leápoltam. Nem volt büdi számomra. Az állatok is szag alapján választank párt. Nem a tusfürdő, vagy a spray szaga a jó, hanem az emberé, akit kívánsz, szeretsz!
2021. jan. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!