Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 18 éves korotok előtt volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves korotok előtt volt már bdsm élményetek? Ha igen mit próbáltatok akkor?

Figyelt kérdés

2021. jan. 12. 14:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
74%
Egyszer a testvéremet kikötöztem egy oszlophoz kb 12 évesen xD.
2021. jan. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
91%
Csak maszti alatt. Már gyerekkoromban kezdődve (6-7 évesen). Illetve egy barátnőmmel szerepjátékoztunk, egyikünk volt a szolgáló a másik a gonosz intézetvezető és a szolgálót kikötöztük. Vagy összeköttük a másik kezét-lábát és úgy csikizte őt a másik/modulatlanul kellett feküdni bármit csinál a másik (pl rádob könyveket, ráül stb). Akkor még nem is hallottunk a BDSM-ről. Kb 8-10 évesek lehettünk és nem volt netünk... de nem tudtuk mi ez és soha nem merült fel hogy ez szexuális töltetű lenne. Azért valamiért mégis titkoltuk..... kb 10 évvel később amikor összejöttem a párommal, jöttem rá hogy mik is voltak ezek.
2021. jan. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
85%
Volt de nem szex részeként ,hanem csak megkötöztek pasik, voltam olyan 14 éves, tetszett nagyon de akkor még nem is tudtam mi is az a bdsm. Azóta már volt amit kipróbáltam, most már tudom.
2021. jan. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
39%
Bizony volt! Anyám jól elverte a seggemet egy bottal, mert stikában cigiztem! Neked is ez lenne való.
2021. jan. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Viziember válasza:
77%

6-7.-es koromban egy házunk beli sráccal heti rendszerességgel játszottunk szerepjátékot.

Ő volt a földesúr , én a szolga.

Mentünk a "gazdaságba" ( egy közeli erdőbe) ellenőrizte mit végeztem.

Mindig talált valami hibát 😀

Ilyenkor kiszabott 20-30 botütést. Számolta és megesett hogy újrakezdte többször.

De volt, hogy hosszabbító zsinórral vert meg.

16 éves koromig ez kibővült tanár-diák , orvos szerepjátékokkal.

Mi a fene ez, ha nem bdsm.

Igaz a keményebb fajtája

45f sub

2021. szept. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
26%

16 évesen egy akkor 21 éves srácccal chaten ismerkedtem. Ő mindennap ráért. ÍGy kb naponta szexeltünk. Hisz kangép voltam akkor is.

A srác pedig mindig kitalált új dolgokat. Ennek része volt hogy le kellett köpjem. Pofozzam. Sőt volt hogy a golyóit kellett szorongassam. Őszintén szólva tetszett. Sőt nagyon tetszett. Fura is volt a sima szex ezután.

2022. máj. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Ja és fiú vagyok.
2022. máj. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!