Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen az ideális mell számoto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az ideális mell számotokra képekkel?

Figyelt kérdés
2021. jan. 12. 23:14
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
76%

"a 8-as válaszoló jól le lett pontozva, pedig a hozzászólók közül ő gondolkozik normálisan (és kis mellről is csak Ő linkelt képet)"

szóval te abba a néhány %-ba tartozol, akinek kerek, jó tartású, feszes, a bimbóudvar kicsi és a mellbimbó rózsaszín? idézem a #8-as válasz végét:

"Ami fontosabb, hogy alakilag kerek, jó tartású, feszes legyen, kis bimbóudvarú és rózsaszín mellbimbóval. Amíg esztétikailag ilyen, a mérete szinte mindegy nekem, hogy mekkora."

de jaaj, kis mellekről linkelt fotót, állítsunk szobrot ennek a drága férfinak

2021. jan. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
23%

"szóval te abba a néhány %-ba tartozol, akinek kerek, jó tartású, feszes, a bimbóudvar kicsi és a mellbimbó rózsaszín?"


A számunkra ideális mellekről szólt a kiírt kérdés. Bocsánat, hogy nem a lógós, tartás nélküli mellet tartom esztétikusnak saját válaszomban. Nem fogom azt mondani, csak hogy az érzelmi világotoknak jó legyen. Azt pedig ezután is meg fogom cáfolni, aki azt állítja, hogy csak lógó, vagy szilikon mell tetszik, és ha nem tetszik az előbbi, akkor a mű kreálmány pártján állsz. Ez fals állítás. Egyszerűen nem így van.


Megjegyzem, én kifejezetten szélesre húztam a skálát a szememben ideálisat illetően, nem jelöltem meg egy konkrétat, mert mint írtam, bármilyen méretű női mell szép nekem, ha van tartása, és esztétikus a mellbimbója, mérettől szinte függetlenül. Egy ésszerű határon belül.


"de jaaj, kis mellekről linkelt fotót, állítsunk szobrot ennek a drága férfinak"


Mivel a szexualitásban problémákkal küzdő, így ebbe a kategóriába író nők javarészt túlsúllyal élnek (logikusan következtethetően, nézzük csak meg a feltámadó indulatokat egy-egy témába vágó komment kapcsán), így sokan nagyon érintve érzik magukat abban, amit írtam.


Nézzük csak meg: Azt érdekes módon senki nem tette szóvá, nem kifogásolta itt, hogy az első válaszoló mekkora abnormális melleket linkelt be, ami talán a nők 1%-ának van (túlsúly mellett felülreprezentáltan, így talán pont az ide író 1%-nak).

Akkor senki nem kelt kapára, kaszára, hogy a kismellű nőket ez mennyire bánthatja, stb.


Nem fogom szőr mentén simogatni a lelki világotok sérülékeny békéjét - a lógó, föld felé néző mellek az emberek többségének nem tetszenek.

Mondom, az emberek többségének, a gyakorira írók bármire rárepülnek, privátokat remélve ezzel maguknak.

2021. jan. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
78%

#22

21-es vagyok (és férfi, és szintén nem az a jóindulatúan füllentős lélekpátyolgatós fajta).

nekem nem a #8-as válasz szúrt szemet, hanem az arra érkezett reakció. hogy elég egy fotó egy lapos nőről, és egyből a mennyekbe van magasztalva valaki, mint "az egyetlen, aki normális" (pedig pont olyan normális volt a válaszod, mint bárki másé, csak nálad nem a méret volt szűkebb keretek közé szorítva, hanem az összes többi jellemző).

2021. jan. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
60%

"Nem fogom szőr mentén simogatni a lelki világotok sérülékeny békéjét - a lógó, föld felé néző mellek az emberek többségének nem tetszenek."

még itt is gyakoribbak a kis mellméret miatt aggódó lányok, mint a nagy, de lógós mellek miatt aggódók.

2021. jan. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
41%
22# Van olyan túlsúlyos nő, akinek kisebb mellei vannak, tudtad? :) Nem egyet ismerek. Nem kell hogy tetszen, de nem kell másokban komplexusokat ébreszteni. Sőt ismerek olyat is, akinek kicsi a mellei és lógnak... Arról se tehet. Ez olyan, mint amikor valakinek görbe a pénisze...
2021. jan. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

majd egyszer valaki elmagyarázhatná, hogyan van ez a pontozás

én a kommentemmel senkit se bántottam (engem viszont sértettek)

mégis az én válaszom van lepontozva

2021. jan. 14. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
0%
#25 a kérdezőnél reklamálj, ő volt rá kíváncsi, melyikünk szerint milyen a tökéletes mell.
2021. jan. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
44%

"22# Van olyan túlsúlyos nő, akinek kisebb mellei vannak, tudtad? :) Nem egyet ismerek. Nem kell hogy tetszen, de nem kell másokban komplexusokat ébreszteni. Sőt ismerek olyat is, akinek kicsi a mellei és lógnak... Arról se tehet. Ez olyan, mint amikor valakinek görbe a pénisze..."


Viszont az érdekes módon nem váltott ki kritikát, hogy milyen kannákat linkelt az első, pedig az is ébreszthet komplexusokat, mivel a nők 99,99%-ának annál jóval kisebb melle van.


Ezenkívül amellett a hülyeség mellett sem fogok elmenni, hogy akinek nem tetszik a tartás nélküli, lógó mell, az szemét, műanyagimádó szilikonpárti, mert _nem_ jelent egyet azzal, hogy akinek nem esztétikus a lógó mell, az a szilikon mellett áll.


#23-as

"pedig pont olyan normális volt a válaszod, mint bárki másé, csak nálad nem a méret volt szűkebb keretek közé szorítva, hanem az összes többi jellemző)."


Feszesen tartson, és ne legyen barna és/vagy tenyérnyi bimbóudvar. Ez szerintem nem "minden más". Nem mondtam, hogy hegyes legyen, vagy hogy gömb, hogy szétálljon, vagy szoruljon egybe, hogy mekkora legyen, kb semmit. Csak az esztétikát durván lerontó két - szubjektív, de amúgy általánosnak is mondható - szempontot fogalmaztam meg. Azt is azért, mert a kérdés 1) személyes véleményt 2) ideális mellről kérdezett.

Erre írtam, hogy _számomra_ a mellméret egészen széles határokig lényegtelen, csak legyen tartása a mellnek, és szép a mellbimbó.


Az alpáriságért már akkor közvetve bocsánatot kértem, de mint ahogy ott is kifejtettem, annak szólt, hogy időről időre jön a billog, hogy akinek nem tetszik a lógó mell, az a műnőket protektálja, mert csak akkor nem lóg, ha csináltatva van, így akinek ez nem tetszik, a természetességet utasítja el. Unalmas és sértő ez a stigma.

2021. jan. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
még mindig nem esett le, hogy nem a te válaszoddal volt a bajom, hanem valaki máséval? (aki a tiedre reagált)
2021. jan. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
55%
Azért vagytok mind lepontozva, mert oda vissza veszekedtek egymással egy kérdés alatt. Oldjátok meg privátban uzenetben, ne a kérdés alatt.
2021. jan. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!