Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Sracok! (? ) mi az idealis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sracok! (? ) mi az idealis pasi szamotokra?

Figyelt kérdés
kulso,belso,szexualis vagyak(pl.dominansabb,alarendelt szerep,perverz vagy sem stbstb)
2017. ápr. 15. 19:33
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
14 év, 20 cm farok. De ilyen nincs :D
2017. ápr. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem inkább 16 év, farokméret megegyezik az életkorral, kicsit lányos, szűz és aktív.
2017. ápr. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Almaim pasiját nem irom le mert egyszerűbb ha elmondom hogy ugy nez ki mint Paul Walker csak nem szőke hanem barna a hajszíne . O egy tökéletes férfi egy apró hibája van az hogy hetero.
2017. ápr. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem nagyobb hibája hogy vagy 2012ben meghalt.
2017. ápr. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szőke, kék szemű, szeret szopatni és nagyon jó seg.e van
2017. ápr. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat johetnek meg
2017. ápr. 16. 10:50
 7/9 anonim ***** válasza:
87%

Vékony, szőrtelen, lányos arc előny! fehérbőrű, max. 20 éves, és a passzív szerep érdekli.


26F Szabolcs megye aktív

2017. ápr. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem a szőke srácokat, ha zöld szeme is van mellé, akkor végem :3 Legyen jóképű (markán állkapocsvonal, és áll), olyan "kiskutyaarc", vagy "majomarc", ezek tökre tetszenek :D

A testalkat a vékonytól az izmosig nagyjából mindegy, de ha választani kéne, akkor azt mondanám, h ne legyen túl izmos, inkább arányos, sportos/edzett.

Belsőre: lehessen vele könnyen dumálni bármiről és nem ártana, ha tudná, h mi az a dank memes, mlg, stb. Tényleg legyen okos, művelt, legalábbis érdeklődő személyiségű, kíváncsi.

A powerbottomokat nem vetem meg, egy álom lenne igazából, ha a párom az lenne <3


22 mfa

2017. ápr. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
98%

Általánosságban:


15-22 év közöttiek.


Belsőre:

- Szeretem a félénk fiúkat.

- Lehessen vele jól viccelődni, ellenni a szabadidőben.

- Komoly témákról is tudjak beszélgetni vele.

- Legyen kedves.

- Szeresse a BDSM-et (aki ugyanannyira szereti az alárendelt szerepet, mint a dominánsat).

- Fontos, hogy őszinte legyen velem.

- Legyen megfelelő intellektusa.


Külsőre:

- Vékony, vagy átlagos testalkatú legyen.

- Kisfiús, aranyos, helyes legyen.


Szexuális szerep:

- Uni (bár ez nem lényeges annyira).


Sokaknak fontos szempont a péniszméret, illetve az, hogy szőrös-e az illető (vagy, hogy milyen színű a haja, szeme, stb.), nekem mind1.


Ugyebár a felsorolásból is kitűnik, hogy nekem elsősorban a belső értékek a fontosak, nem a külsők.

2017. ápr. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!