Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szólnátok ha a barátnőtök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha a barátnőtök úgy jönne haza hogy megkér hogy nyaljátok ki?

Figyelt kérdés
Szóval a barátnőm hazajött és közölte hogy nagyon szar napja volt, elmegy zuhanyozni és utána kinyalnám-e. Nagyon furcsa volt mivel mostanában már soha nem kér ilyet mióta elmondtam neki hogy én nem szeretem csinálni. De most megtettem neki, mert gondoltam tegyünk kivételt, és annyira hálás volt, vagy nem is tudom. Azt mondta hónapok óta erre vágyott... Most félek hogy megint rákap és csinálhatom minden héten. Ti mit csinálnátok?

2021. jan. 12. 23:36
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
89%
Ez most vicc nem? Ezért írtad
2021. jan. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
61%

Számára rossz lehet tudni, hogy nem szereted csinálni. Neked is biztosan rosszul esne, hogy pl utál szopni. Pedig a csajok többsége nem szereti.

Nem túl jofej tőled hogy ettől félsz. Nem szimpatikus nekem, de mielőtt lepontozok ez csak az én véleményem.

2021. jan. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
69%
Szokott ilyet mondani. Mivel én szeretem csinálni így semmi gond.
2021. jan. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

#1 miért lenne vicc


#2 hát szerencsére szeret szopni🤷🏻‍♂️

2021. jan. 12. 23:42
 5/24 anonim ***** válasza:
88%

Lehet az én véleményem nem mervadó, mert én szeretek nyalni.

De qurva szar lehet a barátnődnek.

F

2021. jan. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
79%
Én mostanban mindennap nyalok puncit.. van egy lány barátom és mindennap kinyalom.
2021. jan. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
86%

Én örülnék neki, mert azt jelentené, hogy van barátnőm.


Ha fontos neked és szeretsz neki örömet okozni akkor néha nyald ki.


Esetleg ha már feltétlen pöcs akarsz lenni akkor kérd meg valami olyanra ami a te fantáziád izgatja nagyon és ő nem szereti, aztán ha szerencséd van akkor így kölcsönösen kis önző pöcsök lesztek és sakkban tarjátok majd egymást, hogy nem kéritek nehogy a másik és kérje azt amit ti nem szerettek.

2021. jan. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
83%

Én lennék a legboldogabb férfi a világon. Imádom kényeztetni a páromat, mindenhogy. Orálisan meg pláne...szeretem az ízét, az illatát és iszonyatosan izgató, amikor látom, hogy élvezi.

Neked melyik része nem vonzó?

2021. jan. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ez egy valóok is lehet. Természetesen a részéről!
2021. jan. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
82%
Tőlem nem kellene kérnie! Eddigi barátnőimnek sem kellett kérni!
2021. jan. 12. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!