Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szólnátok ha a barátnőtök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha a barátnőtök úgy jönne haza hogy megkér hogy nyaljátok ki?

Figyelt kérdés
Szóval a barátnőm hazajött és közölte hogy nagyon szar napja volt, elmegy zuhanyozni és utána kinyalnám-e. Nagyon furcsa volt mivel mostanában már soha nem kér ilyet mióta elmondtam neki hogy én nem szeretem csinálni. De most megtettem neki, mert gondoltam tegyünk kivételt, és annyira hálás volt, vagy nem is tudom. Azt mondta hónapok óta erre vágyott... Most félek hogy megint rákap és csinálhatom minden héten. Ti mit csinálnátok?

2021. jan. 12. 23:36
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
57%
én ébresztőt is el tudnék képzelni ilyet :-) persze nem egy ordenáré nagy pcsával.. aki ráül a fejemre, és megfulladok.
2021. jan. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
75%

#21 ezt a férjem is szokta mondani, hogyha épp kívánom, nyugodtan ébresszem így :)


Szóval igen, kedves kérdező, nekem nagyon furcsa a hozzáállásod.


31N

2021. jan. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Öcsém! Te egy barom vagy! Esetleg jobban szereted a dákót?
2021. jan. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Kinyalnám. Kérés nélkül is. F 45
2023. szept. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!