Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más lány is van így ezzel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lány is van így ezzel?

Figyelt kérdés

Ha vér pénisze van a pasinak jobban élvezem vele a sexet, és jobban érzem magamban őt, mint akinek hús pénisze van. Ezen kívül, van olyan is hogyha valakinek hosszú de vékony a farka őt, se érzem teljesen magamban, csak ha vastag a farka. De nyílván ha nagy és vastag akkor viszont fájdalmas.

De az a fura hogy akinek hús pénisze van, nem mindig érzem őt, annyira mint akinek vér pénisze van. Szóval más nő is van így vele? Vagy csak én?



#sex#kapcsolatok#érzés#tapasztalatok#méretek#pénisz
2021. jan. 13. 00:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem kifejezetten vérpéniszem van, és eddig nagyon szerették. De hogy mi is a problémád kérdező, az nem vágesz. Miért élvezed jobban a vérmókust?


Egyesek azt mondják,h a húsfasz soha nem lesz olyan kemény, mint a vér~.

2021. jan. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert eddig nekem éppen az elenkezője volt a tapasztalatom, hogy a hús pénisz sose volt olyan jó mint a vér. És a vér péniszt sokkal jobban éreztem magamban mint a hús péniszt. De nem tudom hogy ezzel csak én vagyok így vagy más nők is-e és vajon ez mitől függhet.
2021. jan. 13. 00:43
 3/5 anonim ***** válasza:
Rendben. Ésss?
2021. jan. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát jó. Az én vérpéniszemet megkaphatod,ha ez boldoggá tesz, csak zárjuk le a kérdés nélküli témát :D

(remélem nem vagy túlsúlyos)

2021. jan. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A tudat izgat, hogy a saját méretéhez képest nagyot nő? Vagy inkább keményebbnek érzed mint a vér péniszt?
2021. jan. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!