Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek szánalmas ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szánalmas ha egy férfi hamar elélvez?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok az olyan szerencsétlenekről akik 5 percig sem bírják ki ?
2021. jan. 13. 14:31
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
10%
az
2021. jan. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
80%
Van, akinek ez kifejezetten bejön.
2021. jan. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
86%
Az biztos, kedves kérdező, hogy te szánalmasabb vagy. Az ilyen kérdésekkel nem érsz el semmit, csak azt, hogy mindenki elkönyveli, hogy egy újabb idióta szabadult fel az oldalra.
2021. jan. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
70%

Nem az.

Igaz, ez heterokategória, de én kifejezetten szeretem a gyorstüzelőket.

F

2021. jan. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
86%
Néha gond néha nem
2021. jan. 13. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
21%
nem tudom, de nekem nem kene, az biztos.
2021. jan. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
80%
Semmivel sem szánalmasabb, mint egy nő, aki meg képtelen elélvezni 🤔
2021. jan. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
95%

Én is általában hamar elmegyek.

És?

Gond egy szál se! Elmentem? Folytatom pár percig kézzel vagy szájjal. Aztán újra merev a léc, mehet a folytatás. Van, hogy mire ő elélvez, addigra én a harmadik-negyediknél tartok. De soha nem marad kielégületlenül, és még tetszik is neki, hogy ezt tudja kihozni belőlem. ;)

2021. jan. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 asyoulikeit ***** válasza:
74%
Szerintem szexi.
2021. jan. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már volt jónéhány nőm. Soha senki nem alázott meg, vagy szólt be emiatt, meg mindent megtettem ujjal vagy szájjal. Második menetet nem bírok, hozzátenném. De hosszútávon egy lányt sem tudtam megtartani, max ilyen 2-3 hónap. És a fő ok ez, különösen a legutóbbi exemnél volt ez gond, aki nem akart a témáról beszélni, és nem akart ilyet mondani, hogy zavarja, hogy nem tudom rendesen megdugni. De biztos ez volt a gond. Mondjuk én nem csüggedek, addig keresgélek, amíg találok valakit, aki őszintén elfogad így. Tudom, hogy ezáltal nem lehetek igazi alfahím az ágyban, de ez van. 24F
2021. jan. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!