Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Size queen holgyek! Miert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Size queen holgyek! Miert csak a nagy meret a jo szamotokra ?

Figyelt kérdés

Hogy talaltok megfelelo meretu partnert a kielegulesetekhez ?


Milyen meret a jo? :)



#Meret, size, size queen, penisz
2021. jan. 14. 08:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
Mi van???
2021. jan. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Nekem a méret vagyis a hossz lényegtelen. A vastagságot tartom fontosnak
2021. jan. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
95%
Nekem nagyon tetszik a nagy és vastag pénisz, mert jól el tud bánni velem! Inkább legyen nagy vagy átlagos, mert a kicsi nem izgat fel annyira, nem tartom annyira vonzónak, bár kinek mi számít kicsinek! :)
2021. jan. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

"miért csak a nagy méret a jó" - fogalmam sincs. Jobb érzés, nem tudok ezzel mit kezdeni :D Neked miért a szűk punci a jobb? (csak gondolat, hogy párhuzamba állítsam- nem döntés kérdése) Volt dolgom kisebbel is és nagyobbal is, számomra ég és föld volt a különbség. A nagyobb javára. Amúgy jól mondja a #2, nem a hossz a lényeg, hanem a vastagság. De általában egy arányos pénisz esetében ami vastag, az hosszabb is. A vizuális inger nem annyira érdekel, érzésre nyújt többet a nagyobb. Nekem.

A férjemnek fogalmam sincs, mekkora, de nem érem át egy kézzel, ha rámarkolok, és a csuklómnak is bőven van helye fel-le mozogni rajta, ha esetleg játszani akarok vele.

2021. jan. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Engem az izgat, hogy minél nagyobbat fogadhassak magamba, illetve nekem is inkább a vastagság számít, mint a hossz. Általában vibrátorokkal, különféle dildókkal játszom egyedül vagy a parneremmel, illetve péniszköpennyel.
2021. jan. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
42%
Az összes nő a nagyot szereti. A size queen annyiban más csak, hogy nem a 18cm körüli a legjobb neki, hanem a 20cm+
2021. jan. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

Mert a vastagabb ahogy feszít, az önmagában olyan ingert jelent, hogy kész vagyok tőle. Szinte csak ráadás, hogy még mozog is bennem: irtó gyors és erőteljes orgazmust tud okozni - ha a gazdája tud vele bánni.

A hossza az én szempontomból csak annyira lényeges, hogy ne csússzon ki minden mozdulatnál.

Nem ez alapján keresek partnert, ez zsákbamacska. Átlagos mérettel is teljesen élvezhető a szex számomra, úgyhogy ez inkább csak extra ráadás, ha egyébként még jól el is van eresztve ezen a téren -ha a merevedése is végig kitart.

Milyen méret a jó? Erre nem tudok válaszolni, sosem méregettem még senkiét.

Nem kérek privátokat.

2021. jan. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
37%
Mert nekik nagyobb a hüvelyük, logikus. F
2021. jan. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
En offolom akiknek 18 alatti, egyszeruen nem ferfiak az ilyenek
2021. jan. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
88%

Nekem eddig 3 partnerem volt, szinte teljesen ugyanolyan mérettel 15-17 cm körüli. Az első kettővel elment a szex, a jelenlegivel fenomenális.

Szerintem minden fajtát lehet bénán meg jól használni.

De azért egy 12 cm minimum kell, magához az élvezethez.

2021. jan. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!