Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire elfogadhato/undorito...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elfogadhato/undorito ez a test szamotokra lanyok?

Figyelt kérdés
Az lenne a kerdesem, hogy ez meg elfogadhato mackos testnek szamit nalatok vagy azert mar joval kevesebb a srac eselye akarmilyen jofej is ha ilyen teste van?
2020. aug. 3. 04:40
A kérdező szavazást indított:
Jo ez semmi gond vele.
Elmegy de jobb is lehetne.
Semleges
Nem valami csabito
Szoba se johet, undorodom tole
58 szavazat
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2020. aug. 3. 04:41
 2/11 A kérdező kommentje:
2020. aug. 3. 04:42
 3/11 anonim ***** válasza:
58%

Aki azt szavazta, hogy undorító, az mélységesen szégyellje magát ! Ilyet emberre nem mondunk,főleg, ha nem is igaz !.

Egy mackós testű férfi, egyáltalán nem néz ki rosszul és biztos vagyok benne, hogy sok nő nagyon is ilyet szeretne.

Sokkal jobb, mint a sok öntelt ropi nyápic,meg izmos felfújt lufi- fejű!

2020. aug. 3. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hehe, első képen vala lógicL ott
2020. aug. 3. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Borzalmas
2020. aug. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Szoba se johet es az undorodom tole lehetett volna kulon.
2020. aug. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mintha magamat látnám, csak nekem kisebb a csöcsöm. Amúgy sztem nem lehet vele gond. Az én barátnőm imádja a testem.
2020. aug. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

#3

Arról nem mi tehetünk, hogy a kérdező így fogalmazta meg a válaszlehetőséget. Nem fogok arra szavazni, hogy "nem valami csábító", mert az nem foglalja magában a tényt, hogy nekem teljesen off.

Mellesleg öntelt ropi nyápicnak és izmos felfújt lufifejűnek titulálni valakit sem sokkal elegánsabb.

2020. aug. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaazokat nagyjabol ilyenre is szamitottam de azert meg van esely, hogy valaki elfogad igy. Ha meg majd simerul fogynom jelentosebb mennyiseget akkor ujra kirakom, hogy valtoznake a szavazat aranyok.
2020. aug. 3. 15:32
 10/11 anonim válasza:
100%

Szia!

Nekem az arc/személyiség sokkal fontosabb, ha olyan, ami számomra megfelelő, a testeddel sem lenne semmi bajom.


27/L

2020. aug. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!